Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc baieti
    Asa va ajunge la final...cum era
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • N'ai nicio idee de facelift?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • E greu de pus 4 nocturne PA facelift))
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Facelift la modelul tau actual mah...
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • ce-ai patit mai vere,o faci tu gigea la loc ;)
            off topic -auzi,da mina aia paroasa ca de maimuta din poza 3 de la st. spre dr.,a cui e?
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • vineri seara ma aflam de bd.iuliu maniu , super aglomerat , eram oprit la semafor in coloana.Aud un scartait de frana apoi ma trezesc cu un dobitoc in curul meu,respectivul mergea cu peste 100 la ora iar in momentul impactului a declarat la politie ca m-a lovit cu 50-60.Daunele sunt urmatoarele : bara spate , esapament infundat , si tabla de la roata de rezerva indoita.Si ca sa fie treaba ok am aflat de la inculpat ca de dimineata ii suspendase permisul pt neacordare de prioritate,permis luat de 2 luni,fara mamaligi in geam .... inconstienti

              ps: are asigurare la astra dar nu stiu unde sa ma duc sa o repar

              Comment


              • Un service ok este Actice Car Service.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • O sa te distrezi cu astra. Sa verifici si galeria de evacuare.

                  Comment


                  • Originally posted by MirCip View Post
                    vineri seara ma aflam de bd.iuliu maniu , super aglomerat , eram oprit la semafor in coloana.Aud un scartait de frana apoi ma trezesc cu un dobitoc in curul meu,respectivul mergea cu peste 100 la ora iar in momentul impactului a declarat la politie ca m-a lovit cu 50-60.Daunele sunt urmatoarele : bara spate , esapament infundat , si tabla de la roata de rezerva indoita.Si ca sa fie treaba ok am aflat de la inculpat ca de dimineata ii suspendase permisul pt neacordare de prioritate,permis luat de 2 luni,fara mamaligi in geam .... inconstienti

                    ps: are asigurare la astra dar nu stiu unde sa ma duc sa o repar
                    Astra are un 'fix' ,culpa comuna.Sper ca ai casco.O spun din experienta.

                    Comment


                    • ce culpa comuna daca eu ma aflam la semafor (stationat) pe culoarea rosie iar respectivul a recunoscut fapta si isi asuma greseala
                      Attached Files
                      Last edited by MirCip; 27 September 2011, 01:20.

                      Comment


                      • Si pe mine m-a acrosat cand il depaseam.Culpa comuna,asa 'gandeste' astra.

                        Comment


                        • >>>

                          Imi pare rau matheo66c de necaz .... o sa ai ceva de munca sa o faci iara cum era. bafta multa si fara incidente
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • cu parere de rau, nu vreau sa va laud, dar vreau sa-mi pastrez locul 1 la daune, asa ca nu mai faceti prostii...

                            ps: nu e o mandrie, nu vreau sa treceti prin ce am trecut si eu. Viteza mai mica, si mai multa atentie, restul e can can!!
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • .

                              La iesirea de pe o straduta un domn cu un bmw seria 5 a uitat sa acorde prioritate si m-a acrosat in lateral asta fiindca l-am evitat!Era cat pe ce sa imi faca toata partea dreapta praf!
                              Attached Files

                              Comment


                              • >>>

                                Bezme ... dauna ta depaseste 14.980 RON? atat am avuto eu in decembrie 2008 cand am avut masina praf pana la parbriz din cauza unuia care a intrat in depasire si ma luat frontal ... bucuria de anu asta a fost doar 9800 RON
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google