MCV II Ambiance FDR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MCV II Ambiance FDR

    Va prezint si eu primul meu Logan, nu am apucat sa fac prea multe poze (ocupasem intrarea din servis )
    Este echipare Ambiance cu motor 1.2L 16v.
    Optini: proiectoare ceata, tableta portbagaj tip infasurator si vopsea metalizata beige cendre.
    O sa vina montate cateva accesorii care lipsesc fara sa fac modificari prea mari la masina.
    Attached Files
    Last edited by fdr_ro; 28 June 2014, 14:46.

  • #2
    Sa o stapinesti sanatos si fara incidente si bine ai venit printre noi. Foarte frumoasa, spor la treaba in continuare.

    Comment


    • #3
      Frumoasa masina , deosebita culoare !!!! Sa o stapanesti sanatos si sa te poarte muuuulti km fara probleme ..... Se descurca motorasul de 1.2 pe un MCV ?

      Comment


      • #4
        Sa il stapanesti sanatos si fara incidente
        Norocosule

        P.s.
        Al meu este in reprezentanta abia luni il ridic
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #5
          Frumoasa mașina, sa o stapanesti sănătos.
          My Ride sigpic

          Comment


          • #6
            Să te bucuri de maşină fără niciun fel de incidente!

            Comment


            • #7
              Multumesc de urari si va doresc drumuri bune.

              Vreau sa va spun ca nu am avut asteptari prea mari de la acest motor si in general de la aceasta masina, dar astazi am ramas impresionat de confortul si tinuta de drum (a nu se intelege ca este confort de limuzina sau ca fac reclama la logan). Am facut 70 de km sa vad cum se comporta si sunt foarte multumit de masina.
              Attached Files

              Comment


              • #8
                Frumoasa masinuta! e bine ca nu sta la strada, s-ar pricopsi repede cu ceva zgarieturi...
                p.s. Vorbeste deschis, nu e cazul sa te cenzurezi...ca vai doamne o sa vina vreunu` sa-ti sara in cap ca lauzi loganu sau alte bazaconii! conteaza ca tu esti satisfacut de masina si cu asta basta!
                Last edited by jonnie007; 28 June 2014, 22:39.
                Keep walking...

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos! Frumoasa culoare ai ales, imi place si mie.

                  Comment


                  • #10
                    În general la maşinile break folia de protecţie solară este mai mult decât o necesitate.

                    Comment


                    • #11
                      Urmeaza saptamana care vine sa fac programarea pentru folie. Laterale fata transparenta doar pentru protectie UV, laterale spate si hayon 50 maxim 55 transparenta si folie protectie faruri. Aproximativ 550 ron toata distractia.

                      Comment


                      • #12
                        Sa o stapanesti sanatos !
                        Am vazut ca te-ai dus pregatit cu presuri Gledring, buna alegere.
                        "Nimeni nu scapa virgin, viata le-o trage la toti."
                        "Parerile-s ca gaurile din cur , toti au cate una."

                        Comment


                        • #13
                          Sa o stapanesti periculos! sa te vedem cu ... dansa pe drumuri grele si multe! posesor de MCV- pescar!

                          Comment


                          • #14
                            Imi place culoarea aleasa,ar da bine cu niste jante . Multi km fara evenimente!
                            Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                            Comment


                            • #15
                              Multumesc la fel.

                              @Bazilman am cumparat covorasele inainte sa vina masina pentru ca le-am gasit la pret bun. Am cumparat si 2 seturi de difuzoare JVC dar cred ca nu le mai pun sau o sa pun un set pe spate pentru ca Ambiance nu are difuzoare pe spate, se aude foarte bine si cu cele originale.

                              @Alex Matei jantele o sa astepte pana se omologheaza cel de 16" pe Logan.
                              Last edited by fdr_ro; 29 June 2014, 18:24.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google