MCV II Ambiance FDR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Dupa multe cautari am reusit sa fac RVLV functional, activarea a durat 15 minute cu tot cu proba.
    Multumesc cosmin_uau pentru recomandare.
    Attached Files

    Comment


    • #62
      Bravo!
      Cat te-a costat toata treaba?

      Comment


      • #63
        Aproximativ 800 ron piese si un drum de Pitesti

        Comment


        • #64
          A meritat! Sa folosesti sistemul cu placere!

          Comment


          • #65
            Acum după toate peripețiile ce le recomanzi celor care sunt în dubiu: opțiunea RVLV din fabrică sau montată ulterior?
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #66
              Pentru cei care nu au prea multa experienta in masini este recomandat sa fie montat din fabrica, chiar daca pretul este exact dublu.
              Este ceva util si am facut din placere, urmeaza si alte optiuni montate.

              Comment


              • #67
                Pretul este dublu pentru ca in pachet ai si senzori de parcare, cat si volan imbracat in piele si schimbatorul de viteze.
                Daca nu iti permiti sa iti cumperi versiunea Laureate, se merita sa iti instalezi ulterior sistemul. Daca iti cumperi Laureate, mai faci un efort si iti iei pachetul securitate.
                Last edited by Crs. Sandel; 10 October 2014, 09:02.

                Comment


                • #68
                  Astazi am primit mustati.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #69
                    E altceva acum!

                    La cate imbunatatiri i-ai adus si cat te-ai "chinuit" ca sa le montezi mai bine iti luai Laureate si scapai de griji.

                    Comment


                    • #70
                      Am desfacut 7 suruburi torx ca sa pot indoi clemele pe intriorul masti.
                      Este mai mare placerea de a monta ceva decat chinul

                      Comment


                      • #71
                        Eu le primesc luni.Am vorbit cu cei de la reprezentanta sa mi le monteze ei cand ridic masina si au fost de acord.Mi-ar face placere sa le montez eu dar nu am torx,am doua maini stangi si o bafta la stricat,ceva de speriat!

                        Comment


                        • #72
                          Cum se descurca motorul pe caroseria de mcv

                          Comment


                          • #73
                            Sunt foarte multumit de motor. Cu ocazia asta am invatat sa conduc "la consum"

                            Comment


                            • #74
                              Stai cumva pe la podul de la con, poate ne intalnim sa mai povestim una alta

                              Comment


                              • #75
                                Nu, acolo este atelierul unde merg sa mai fac cate ceva dupa servici. Daca este masina in parcare poti sa bati in portile albastre.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google