MCV II Laureate AbC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poza pomisa pentru Crs. Sandel ,plus inca cateva de prin concediu
    Attached Files
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • Mulțumesc! Acum m-ai facut sa vreau sa le vad live.

      Comment


      • Fac tot posibilul sa le montez saptamana viitoare
        postez poze noi cu ele,vorbim si ne vedem pentru live

        Urmatoare investitie aprobata de "Sefa"faruri de sl10 deja am vorbit .....acum astept
        Last edited by bobbyred; 25 March 2015, 22:07.
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • Ok. Urmaresc my ride-ul tau cu interes saptamana care vine

          Faruri "aniversare". Nice!

          Comment


          • Nu te supara pe mine, dar atata timp cat sunt tot halogene, ce daca sunt separate? Mi se pare o investitie super proasta, mai bine de banii aia, ca banuiesc ca sunt minim 6-700 lei, iei niste aliaje frumoase, sau un 2 din misto, remapare, sau ai alte si alte variante mai bune. Eu unul nu as da bani multi, ptr aceleasi lumanari..,
            Last edited by mumus; 25 March 2015, 22:49.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • Originally posted by bobbyred View Post
              Fac tot posibilul sa le montez saptamana viitoare
              postez poze noi cu ele,vorbim si ne vedem pentru live

              Urmatoare investitie aprobata de "Sefa"faruri de sl10 deja am vorbit .....acum astept
              Rugaminte mare - intrebi te rog si de bandouri laterale pentru logan 2(asa cum ai tu pe mcv) si de deflector aer bara fata? Mutumesc.


              Arata bine cu jantele de aliaj. Sa faci neaparat o poza pe zi si cand e soare afara - sunt curios cum arata.
              Adevarul e ca, e frumoasa masina, o alegere buna culoarea aleasa.
              Am avut noi discutia pe privat ,eu m-am decis in final pentru niste jante MAM.
              Last edited by pippen; 25 March 2015, 22:53.

              Comment


              • Paradoxal farurile de SL10 sunt mai ieftine decât cele normale, vorbim de reprezentanță.

                Bandourile de MCV(și SL10) sunt prinse cu cleme și șuruburi, nu lipite ca la LB52
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • t0rquemada

                  mersi de informatie (faruri)


                  pippen

                  vorbim intreb si ati dau PM


                  mumus

                  jante aliaj are,2 din medianav imi ajunge, gustul nu se discuta
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Ai perfecta dreptate. dar nu strica doua randuri de jante din aliaj.

                    ps: acum ti-am rasfoit toate paginile si am vazut ca ai pus si medianav, super.
                    Last edited by mumus; 26 March 2015, 20:59.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • P.s am inca un rand de aliaj Borbet Bs pe loganul vechi (se vad in profil) pentru ambele masinii cate 2 randuri de roti complecte
                      2 iarna table
                      2 vara aliaj

                      ce zici inca un set ?!?!
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • De potrivit se potrivesc farurile de SL10 pe MCV. Chiar saptamana asta am vazut un MCV de taxi cu faruri de SL.

                        Comment


                        • Originally posted by bobbyred View Post
                          P.s am inca un rand de aliaj Borbet Bs pe loganul vechi (se vad in profil) pentru ambele masinii cate 2 randuri de roti complecte
                          2 iarna table
                          2 vara aliaj

                          ce zici inca un set ?!?!
                          bineineles ca nu.
                          Ia farurile, ca nu mai ai ce sa mai pui pe ea
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Bizo

                            Stiam ca se potrivesc am vazut si eu montate...


                            Se apropie revizia cu pasiiii mari inca 1300km, am facut "sapaturi" pe la serv. din Bucuresti crima nu te atingi
                            Varianta back-up este sa plec pe lanaga bucuresti am gasit ceva oferte tentantela revizie (nu spun nume,nu fac reclama) respectiv 450;595;580;550 ron
                            Singurul lucur care nu imi surade este uleiul Dacia Oil

                            Cine poate face lumina Dacia oil vs. Elf ?
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • poti face revizia la o reprezentanta renault pt ca motoarele si filtre si tot sunt identice si capeti ulei elf nu se poate face un vs dacia oil cu elf pt ca nu se stiu caracteristicile tehnice ale uleiului dacia oil, putem numai presupune ca e aceeasi zeama ca elf cu numele fabricantului autohton, asa cum se intampla si cu bmw oil si cu gm oil si toyota oil si altele; nu dacia face uleiul

                              Comment


                              • Am solicitat la Dacia prin V.C. o fisa de caracteristici,specificatii tehnice(astept mail de la ei asa au spus, sunt curios ! ) pentru aceasta zeama lunga Dacia Oil pentru care nu gasesti absolut nici o informatie
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google