MCV II Laureate AbC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Frumoase pozele, cam multe însă problemele pentru o maşină cu o "vechime" de doar două luni...
    Îţi doresc să ai mai multă baftă în continuare!

    Comment


    • #62
      Mersi

      Asta am zis si eu ca, la banii astia si la durat de cand am masina sunt prea multe......logan vechi are 9 ani si nu a avut probleme aste neam

      probabil standardele de calitate de care mi au vorbit cei de la dacia-renault astea sunt )
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • #63
        Originally posted by bobbyred View Post
        Mersi

        Asta am zis si eu ca, la banii astia si la durat de cand am masina sunt prea multe......logan vechi are 9 ani si nu a avut probleme aste neam

        probabil standardele de calitate de care mi au vorbit cei de la dacia-renault astea sunt )
        eu, la cate probleme ai cu masina, probabil as fi cerut alta masina... pana mea iau masina noua sa o vopsesc?

        Comment


        • #64
          ai dreptate numai ca ANPC sunt depuse o gramada de sesizari pe aceasta teama un X propretar de logan din Pitesti se judeca cu fabrica fix pe tema asta a dorit sa ai schimbe masina iar fabrica pauza ai revopsesc )) asa ca .........
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • #65
            O reclamatie de la tine, o reclamatie de la altu si tot asa, poate, poate cei de la Dacia vor face ceva in privinta calitatii tablei, exceptand revopsirea de n ori intr-un anumit loc.

            Comment


            • #66
              Sal Boby,de unde ai achizitionat husele?Din poze par de calitate!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • #67
                Originally posted by bobbyred View Post
                ai dreptate numai ca ANPC sunt depuse o gramada de sesizari pe aceasta teama un X propretar de logan din Pitesti se judeca cu fabrica fix pe tema asta a dorit sa ai schimbe masina iar fabrica pauza ai revopsesc )) asa ca .........
                Daca il cunosti mergi frumos si alatura-te cauzei in acelasi proces (nu stiu daca se poate, dar trebuie incercat). alta varianta nu este. Adica ok, nu ma astept ca rugina sa nu apara veci, dar la juma de an sa am probleme ...

                Comment


                • #68
                  Crs. Sandel

                  eu deja am depus 2 la ANPC (1 pentru vopsea ,1 pentru geamuri si podea )

                  micutzu666

                  ai PM

                  Urmelinho

                  asta o stiu de la ANPC astept sa vad ca imi furnizeaza doamnul de acolo ceva informatii espre persoana respectiva sa fac colalitie pentru proces..nu ai las asa
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #69
                    Daca tot a fost frumos afara si am facut si 11.000 km,ne-am apucat de treaba..montat Media Nav + fire camera+ antena gps (pentru antena ai nevoie de o clema si un surub cu cap torx )
                    poza cu locul unde vine antena este a userului:dr_p
                    Mersi Torq.pentru informatii
                    Attached Files
                    Last edited by bobbyred; 28 September 2014, 17:38.
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • #70
                      Sa navighezi cu placere!
                      Cat te-a costat sistemul + antena gps + cabluri?

                      Comment


                      • #71
                        Cri.Sandel ai PM
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • #72
                          Salut,

                          In legatura cu problema ruginii, ai rezolvat ceva?
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #73
                            Da ,am rezolvat cu chin, cu vai......... diseara am sa urc si pozele cu locul cu pricina inainte si dupa remediere..
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • #74
                              O nouă regenerare a filtrului de particule realizată după aproximativ 300 de kilometri de la precedenta, kilometri pe care i-am efectuat într-un trafic urban, de bara la bara (Stefan cel mare la orele de varf).
                              Durata de timp în care DPF-ul s-a regenerat: 5-10 minute.
                              Turatia a crescut la 1000rot. un subtil suerat si un miros greu,intepator
                              Last edited by bobbyred; 18 October 2014, 08:30.
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • #75
                                inca un update la media nav 4.0.3 ultimul pana in prezent( care ar fi diferenta intre 4.0.2. si 4.0.3 plusuri ,minusuri?)

                                si poza cu 12000km
                                Attached Files
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google