MCV II Laureate AbC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bobbyred View Post
    Bucuria Bosch Aero este spulberata .....au facut picioare aseara, parcare la Auchan Titan.(Romania, tara mea de dor !)
    Imi pare rau ce ai patit cu stergatoarele, din cauza asta nici eu nu am cumparat acest tip de stergatoare si am luat tot Bosch dar normale, sunt foarte multumit cum sterg si in plus de asta nici nu atrage atentia cum sunt cele Aero.

    Comment


    • Originally posted by jelly View Post
      ... din cauza asta nici eu nu am cumparat acest tip de stergatoare...
      Pe un vecin cu Mitsubishi nu l-au "ţinut" decât 3 zile, au într-adevăr mare "trecere" modelul acesta de ştergătoare.

      Comment


      • intamplarea face ca,in parcarea cu pricina la plecare am vazut printre masini 2 indivizi de culoare........daca nu i-am prins
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • In ce tara traim..... inca se mai fura stergatoare! Daca era ziua, le gaseai la urmatorul semafor, la vanzare
          My Ride sigpic

          Comment


          • era ora 20 dar probabil ca, a 2a zi sigur le gaseam la semafor
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • sunt unele in auchan la 4 lei/buc aero, le ai incercat or fi bune de ceva?
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • 4 lei dai, 4 lei face, nu sunt bune de nimic.

                Sent from my SM-N910 using Tapatalk

                Comment


                • alea la 4 lei din auchan sunt niste panarame, mai bine i-a dalea la 10 lei bucata ca sunt mai bune, am eu si sunt multumit, tot asa tip aero.
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • am cumparat din Carrefour unele la 7 ron, pana acum sterg bine !
                    acum nu stiu daca fac si ele picioare...
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • am ajuns si la 15.000km, plus cateva temperaturi extreme de la inceput de an pe la Sinaia -20 vs. Bucuresti -18
                      Attached Files
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Dar ce avem noi aici ! !

                        primele jucarii au inceput sa apara de la "vecinii nostri" chinezi mai exact:

                        12W White Cree R5 + 12-SMD 1156 BA15S 1141 Car Tail Backup Reverse LED Light x 3 bucati cu Free shipping data estimata de livrare 15-28 ianuare
                        ieri au ajuns la posta, azi le-am ridicat

                        deja unul este montat, pentru testele de diseara: led vs. bec clasic dupa care revin cu poze
                        Attached Files
                        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                        Comment


                        • Asteptam sa revii cu poze !
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • E mai frumos decat inainte.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • Nice !

                              Sent from my N9005 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by bobbyred View Post
                                Dar ce avem noi aici ! !

                                primele jucarii au inceput sa apara de la "vecinii nostri" chinezi mai exact:

                                12W White Cree R5 + 12-SMD 1156 BA15S 1141 Car Tail Backup Reverse LED Light x 3 bucati cu Free shipping data estimata de livrare 15-28 ianuare
                                ieri au ajuns la posta, azi le-am ridicat

                                deja unul este montat, pentru testele de diseara: led vs. bec clasic dupa care revin cu poze
                                aliexpress?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google