MCV-ul BEM :X

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    da colegutule bixenon si xenon pe proiectoare
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #62
      Frumoasa masina si cu upgrade-uri utile! ;) Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
      Niste jenti pe cand?
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • #63
        pai de jenti ma gandeam demult dar deocamdata nu sunt fonduri o sa vina si niste jenti sper prin primavara ca acum oricum a venit frigul si n-are rost
        laureate 1.5l, albastru marin

        Comment


        • #64
          Ca bine zici, este deja iarna iar la primavara cu noile jante va stralucii....succes prietene !!!!
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #65
            salut ten,
            Frumoasa masina... de unde sticker renault F1 team ?? si eu ma gandesc ca jantele de prestige sa le las pt. iarna si sa imi iau alte jante pt. vara ;)

            P.S.:Cat te-a costat afacerea cu bixenonul ca parca in proiector as lasa halogen... si cum se de vede ?
            My Ride - Prestige 1.6 16v

            Comment


            • #66
              @kenjiro_sanga: mersi mersi si tie mult succes
              @alexapo_BT: stickerele mi le-a dat cineva i-ar afacerea cu bi-xenonul m-a costat undeva la 500 ron dar daca vrei sa iti pui xenon mai bine pui cu lupa decat pe far stock ca nu face mare scofala decat ca design si atata tot de vazut mai bine nu e cine stie ce, acum e alegerea ta ce vrei sa ii faci masinutei tale

              baieti in seara asta m-am tot gandit renunt la jante si in primavara imi iau un kit suspensie sport si am terminat balciul stie cineva de ex. bilstein pe la cat ma duce arc si amortizor...
              Last edited by ten; 25 October 2009, 00:44. Reason: Automerged Doublepost
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • #67
                salut, ma bag si eu in seama pe aici, nu cu laude dar cu o intrebare: inveti in politehnica?? ca iti vad in fiecare zi masina (sau confund)...si inca ceva: imi place ca o alergi :P

                Comment


                • #68
                  da invat in politehnica la transporturi
                  laureate 1.5l, albastru marin

                  Comment


                  • #69
                    dea dea baietii buni s-au gandit sa imi faca un bine sa imi fure antena dupa masina sper sa le stea pe cosciug...
                    laureate 1.5l, albastru marin

                    Comment


                    • #70
                      Am vazut masina si azi...cu sau fara antena era acolo ) maine si poimaine e expozitie de masini la noi in facultate. Eu invat la stiinta si ingineria materialelor, tot in cladirea cu transporturi.

                      Comment


                      • #71
                        poti sa vi oricand daca ma vezi la masina sa facem cunostiinta, da am vazut ca e expozitie dar deocamdata abia isi puneau masinile pe acolo
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • #72
                          sa facut, vineri cel mai probabil ca maine nu o sa vin la facultate, bafta:*

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by ten View Post
                            da colegutule bixenon si xenon pe proiectoare
                            In proiectoare de cat sunt 35W sau 55W? ca daca sunt de 55W si ai obisnuinta de a merge cu ele aprinse ziua sau seara ii cam rupe la ochii pe ceilalti participanti la trafic.

                            Comment


                            • #74
                              sunt de 35w nu imi pun de 55 ca si asa sunt prea puternice asa cum sunt ele acum
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment


                              • #75
                                colegu`, maine la 12 ma prezint in fata masinii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google