Mcv-ul vyo de la inceputuri si pana in prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @aleXpeed da, Dusterul are 5 prezoane ,din pacate .

    Comment


    • #17
      am fost unu din cei ,sau chiar singurul care te-a sustinut sa iti iei o masina noua, decat una la mana a doua.MCV-ul a fost alegerea ta ,si din cate vad esti tare mandru de ea.Multi km fara evenimente.

      Comment


      • #18
        Ii sta superbine,daca ii mai pui si colant negru pe stalpi,ceva sa contrasteze perfect cu folia neagra de pe geamuri probabil ar fi si mai fain.Bulbarurile merg,cred ca si pe berlina cu tot cu cel din fata,ca pe laterale si spate am mai vazut...stiu ca multi urasc imaginea "berlina cu bulbaruri"...depinde de gusturi.
        Oricum ca MCV ii sta destul de bine cum este...succes Jiji si alte modificari ce le ai in minte
        Last edited by Klaas; 24 June 2010, 16:34.

        Comment


        • #19
          Este adevarat ce a spus dan_dinca, poate in cea sh bagam ceva bani pentru reparatii , asa la logan in 3 ani jumate nu m-a lasat nimic.


          Da asta era urmatorul pas sa imi pun colant pe stalpi, da cel de uzina nu imi imbrca si stalpul de la usa spate si partea de pe aripa dintre geam si usa spate. Asa ca nu stiu ce sa aleg ori autocolant negru, ori autocolant carbon M3.

          Comment


          • #20
            Intr-un final mi-a sosit si mie din service subwoofer-ul focal. Se aude destul de bine in MCV, asta si pentru ca se afla direct in masina si ocupa spatiu destul de mic, mai ales ca statia este in el. Datorita faptului ca loganul meu este cu 7 locuri si porbagajul este destul e mic, acesta mi s-a parut super k.
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Arata bine masina acum....tinand cont de cateva poze......daca mergi des prin acele zone....da , se merita investitiile pe masina. Da 7 locuri?....cari asa de multe persoane? Nu era mia bine 5 + portbagaj mai mare?
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • #22
                De obicei mergem cel putin 6 persoane, iar daca suntem 4 poti sa il folosesti pe post de limuzina, se rabateaza bancheta de la mijloc iar cele 2 persoane de pe ultima bancheta o domnesc ).

                5 locuri poti sa o faci cand vrei ultima bancheta se poate scoate foarte usor din masina. La varianta cu 5 locuri in schimb nu se deschid geamurile spate si nu ai conductele de ac si caldura pana in porbagaj.
                Last edited by VIOREL JIJI; 24 June 2010, 19:06. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  Salut, e interesanta, dar bulbaru parca e cam jos ,daca tot vrei sa aiba aer de suv pune niste anvelope mai mari de exemplu 205/65 R15, eroarea de km e acoperita de cea care o are masina din fabrica , mai o remapare , atunci chiar poti sa mergi linistit pe drumuri de munte.

                  Comment


                  • #24
                    super frumoasa masina, imi plac jantele, te rog frumos pune o poza din lateral sa se vada jantele cum pica pe masina
                    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                    Comment


                    • #25
                      Am gasit ceva poze pe calculator si o sa incerc sa fac unele mai clare sambata.


                      Inclusiv "tuningul meu" antifurt la roata de rezerva de la MCV. Cum in Pitesti marea majoritate a MCV-urilor raman fara roata de rezerva, aceasta fiind prinsa cu o "sarmulitza" sub masina, cu ajutorul unei table si a aparatului de sudura am imbrcat cum s-ar spune rezerva. O sa atasez in curand si o poza cu roata de rezerva.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        o masina foastre frumoasa!bafta in contiunare.
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • #27
                          foarte frumoasa masina!vad ca mai ai si alte ajutoare(sponsori)la modificat,ceea ce nu prea se intampla la alte persoane.bafta in continuare
                          sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2012 a murit de foame.

                          Comment


                          • #28
                            Frumos subwooferul cat scoate rms?

                            Comment


                            • #29
                              Imi plac jențile, vreau și eu ceva asemănător cu negru pe interior, dar deocamdată nu sunt parale.
                              Frumos!
                              Mi-a plăcut trucajul de la primele poze, cel cu haionul ridicat, ce mașină era lângă logan?
                              Era să uit: Si fata care apare în poze e frumoasă!
                              Last edited by tedugoromania; 25 June 2010, 16:00.

                              Comment


                              • #30
                                Faina masina..o cunoastem de la evenimentele mari la care a fost prezenta!
                                Felicitari si spor la treaba in continuare!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google