Mercedes SLK 200

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mercedes SLK 200

    Salut!
    Activez de ceva timp aici si am decis sa "ma laud" cu masina mea. Eu o alint BUTELIA ( o sa vedeti de ce)
    Masina este un mercedes slk 200 kompresor
    1.8l 163 cp (nou, acum ceva mai puti banuiesc), cauciucuri de 18" culoare albastra.
    Masina a fost cumparata in 2013 si i-am pus gaz, de aici si numele de butelie.
    Poze:
    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

  • #2
    misto masina, jos palaria
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      Frumoasa drăcia!
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • #4
        Frumoasa foc, da-i cu GPL sa ruleze acolo in traficul de zi cu zi.

        Imi plac Lotus Elise la nebunie.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #5
          Frumoasa jucaria
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #6
            Frumooos . Cealalta e tot a ta ?
            O sa te ia lumea la rost, de ce i-ai pus gpl , parca vezi si pe aici 1000 de discuţii contradictorii.
            Bafta in continuare !
            sigpic
            !

            Comment


            • #7
              mercedes spune tot

              Comment


              • #8
                Originally posted by mumus View Post
                misto masina, jos palaria
                Multumesc!
                Originally posted by Andrei.TMT View Post
                Frumoasa drăcia!
                Multumesc!

                Originally posted by aleXpeed View Post
                Frumoasa foc, da-i cu GPL sa ruleze acolo in traficul de zi cu zi.
                Merge bine si pe gaz si mai salvezi si ceva bani. Poate in ceva timp voi ave bani sa imi cumpar un SLK V6.
                Superb Lotus-ul.
                Imi plac Lotus Elise la nebunie.
                Originally posted by Christnacht View Post
                Frumoasa jucaria
                Multumesc!

                Originally posted by vdmihai View Post
                Frumooos . Cealalta e tot a ta ?
                O sa te ia lumea la rost, de ce i-ai pus gpl , parca vezi si pe aici 1000 de discuţii contradictorii.
                Bafta in continuare !
                Multumesc!
                Lotusul nu este al meu din pacate.
                Prima masina aici a fost o laguna din 1996 ( nu am nici o poza cu ea) apoi un VW passat 2.0 benzina, VW Passat 2.0 Sport TDI ( il am si acum ) alintat Tractorul, Un Smart Roadster, 0.8l turbo, alintat Drujba
                Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

                Cat despre glp-ul am fost facut in fel si chip insa niciunul din ei nu imi plateste benzina, chiria, facturile etc.

                O poza de anul trecut de la o intalnire cu SLK-uri, am avut noroc si ne-au lasat sa intram in curtea Mercedes AMG, au iesit afara niste persoane importante, au stat de vorba cu noi am facut poze, chiar ziceau ca asa ceva nu este permis in mod normal insa si-au aratat respectul pentru clienti.

                Comment


                • #9
                  Am spalat masina azi.
                  Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.

                  Comment


                  • #10
                    Frumos exemplar, si agil pe deasupra !!! Keep up the good job !!!

                    HTC <<==>> TapaTalk
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc!

                      Am cumparat ulei pentru butelie. Mai am 300 de mile si sau dus inca 5k(schimb uleiul si filtrul la 5k mile Motul xcess 8100 229.5MB). Cred ca saptamana viitoare am sa schimb uleiul.
                      Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

                      Comment


                      • #12
                        Am bagat si eu 8100 xcess in laguna...fix pix..motorul se auzea de zici ca mergeam cu apa.

                        Comment


                        • #13
                          Eu de cand am cumparat numai motul 8100 am bagat. Am un prieten cu un slk 350 si el baga motul 8100 si este foarte multumit. Nu stiu ce sa zic. Pana la urma daca uleiul respecta norma producatorului de masina nu ar trebui sa fie diferente mari.
                          Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

                          Comment


                          • #14
                            rummm rummmm
                            Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like i860.

                            Comment


                            • #15
                              Am dat un pic in butelie azi sa ii curat funiginea. Nu am avut drum drept, a fost deal insa ii place =)
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google