Merita Logan Sh ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    daca te ajuta cu ceva eu am unul la firma cu 140000km tot din 2006,intretinuta corect, cu piese aftermarket in general, ulei schimbat la 10000km ,omorata prin oras.
    merge perfect fara defectiuni la motor sau anexe.
    in schimb probleme cu rugina(alba la culoare).

    Comment


    • #17
      La 1500 nu ai ce sa alegi , daca stii masina si o lasa pe numele lui e ieftina si buna. E super-oferta!
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • #18
        Daca e din 2006 nu cred ca are taxa platita daca nu ma insel

        Comment


        • #19
          omu a gasit logan diesel super intretinut la 1500 de euro si se gandeste sa faca pasul inapoi )) mi se pare ca orice comentariu e de prisos
          daca are ac , il cumpar eu maine , lasa mi un nr de telefon al prietenului tau , vorbesc foarte serios , ms
          Last edited by edee; 23 February 2014, 21:09.

          Comment


          • #20
            La 1500 eur am gasit doar twingo din 2006 neinmatriculat (si se pare ca si troznit). Daca are AC si merge bine si ai dubii, ma inscriu si eu. Pune niste poze cu masina.

            Comment


            • #21
              se mai aude ceva de loganul ala? il mai vinde prietenul tau ? l ai cumparat tu?
              sunt foarte interesat

              Comment


              • #22
                Originally posted by edee View Post
                se mai aude ceva de loganul ala? il mai vinde prietenul tau ? l ai cumparat tu?
                sunt foarte interesat
                salut ! oferta e valabila abia la sfarsitul lunii mai , atunci va avea si toti banii pt. un DUSTER. iar eu , ma informez despre acest logan diesel cu ajutor de la voi si va multumesc pt. sfaturi . personal ,sunt 90 % decis sa il cumpar ,cele 10 % lipsa sunt la feciorul meu....

                Comment


                • #23
                  Dacava hotarati sa il cumparati si o sa faceti achizitia, asteptam poze cu mandra masinuta

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Toorop View Post
                    Dacava hotarati sa il cumparati si o sa faceti achizitia, asteptam poze cu mandra masinuta
                    desigur !!

                    Comment


                    • #25
                      sustin, ajut, cu tot ce e nevoie

                      Comment


                      • #26
                        Iao repede depinde cum sa mers cu ea si cand urmeaza sai schimbi diuzele la injectoare , dupaia nu ai treaba daca nu 0760198662 o iau eu si dau o bere

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by StefanConst View Post
                          daca nu 0760198662
                          Asta e din ciclu':
                          "vreau sa-mi fac o prietena dar nu gasesc!"

                          Cum se gasesc unii sa iasa din barlog dupa juma de an.

                          Comment


                          • #28
                            Ahahhahaha

                            Daca e sa merite sa cumperi Logan, doar SH se merita. Dai 2000 de euro si ai masina de birjarit, sau dai 5000 de euro si ai Logan full aproape nou.
                            Cine il cumpara nou, e fix alegerea lui si are bani de risipit pentru nimic deosebit.

                            Comment


                            • #29
                              va salut ,d-lor ! am cumparat loganul cu 2000 euro pana la urma,nu 1500 ! in schimb am 2 seturi de cauciucuri Dunlop +jante , vara /iarna cumparate de proprietar in 2013 (sunt inca in garantie) iar masina e in excelenta stare ! mai sunt mici zgarieturi din parcari ,dar , pe ansamblu e OK ! singurul nemultumit e baiatul meu....fitos...va multumesc pentru sfaturile voastre si sa auzim numai de bine ! cu stima !!

                              Comment


                              • #30
                                Ceva poze sau numele echiparii?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google