Mi-a sarit vopseaua

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    las-o asa ca nu se vede

    Comment


    • #17
      se vede..asta ma enerveaza..daca nu te pricepi, de ce postezi aiurea?

      Comment


      • #18
        din dimensiunea care spui ca are "gaura" de vopsea sarita, sigur e de la o piatra. nu cred ca are rost sa pasezi vina celor de la dacia. nu zic ca nu e posibil, dar cred ca de cand se face loganul, au invatat un pic cum sa vopseasca. poate nici nu ti-ai dat seama cand a sarit piatra.... dar nu cred ca pur si simplu s-a uflat vopseaua acolo si s-a cojit... cauta un service bun/garantie si rezolvi simplu...
        1.5 DCi Laureat Gri platine, a strong car for a strong man!

        Comment


        • #19
          n-a sarit nici o piatra, se vede ca s-a decojit, e subtire rau vopseaua. Am avut aceeasi problema cu spoilerul din spate. La inceput a sarit un pic, apoi o bucata serioasa de vopsea, noroc cu unul care mi-a lovit masina in parcare si l-am identificat si mi-am schimbat spoilerul pe asigurarea lui

          Comment


          • #20
            Are dreptate BOGDAN19709, sunt păţit şi eu. Am puncte de rugină pe portieră, în partea de jos şi pe prag (nişte puncte ca şi cum le-ai pune cu carioca).
            Accept că pe portieră e posibil să fi sărit pietre de la ceilalţi participanţi la trafic, deşi sunt vreo 15 la fel de mari. Totuşi, pe portbagaj de unde Dumnezeu au mai sărit.
            Concluzia mea este că nu au tratat tabla cum trebuia înainte de vopsire sau stratul de vopsea este prea subţire. Sunt curios să aud ce spun la revizie, cred că dau cu ei de pământ.....

            Comment


            • #21
              am si eu 2 puncte pe plafon..nici nu vreau sa ma gandesc ca sunt de rugina

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google