Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar jante aliaj originale sau compatibile logan cu prezoane, capace... fara pneuri
    tel. 0745521817

    Comment


    • Originally posted by mario_09 View Post
      sunt pe aici pe forum cu 35 ron
      salut marian,am gasit mersi mult si

      Comment


      • Vand filtru de ulei Renault pentru logan Diesel (cod 8200768913) .
        L-am cumparat de la autocenter dar am descoperit ca acest cod e pentru diesel nu benzina cum am eu asa ca il dau cu 20 RON. Astept pm.
        Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

        Comment


        • cumpar gps ....caut ceva sh la pret mic...
          neaparat sa nu fie chinezarie!
          si sa aiba hartile tarilor ungaria, slovenia si italia.
          telefon 0744259324
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Vreau sa va cer o parere , am cumparat patru jante de tabla conex, noi . Ma tin macar doua ierni tinand cont ca nu fac mai mult de 4000 km / iarna. Le-am cumparat fara sa ma interesez de calitatea lor , m-am uitat doar la bani.

            Comment


            • salut madi din cite stiu eu sunt un pic mai sensibile la hopuri daca mergi mai cu grija si nu dai tare cu ele in gauri te tin sigur multa bafta

              Comment


              • Multumesc.

                Comment


                • Jante

                  Daca nu mergi cu viteza, dar pui frana la fiecare groapa, o sa te tina. Inca ceva, sunt bune dar ai grija daca le-ai indoit sa nu lasi un ,,Dorel,, sa dea cu ciocanul sa le indrepte. Pune-le pe strung si le vei indrepta. Asta e cauza de fapt, pentru care jantele nu tin prea mult. Loviturile si indreptatul.In rest drum bun cu ele....

                  My Car

                  Comment


                  • Se da spre vanzare un mp3 player Sony CDX-GT25 incluzand cablu adaptare, cutia, garantie si factura.Pret :200ron modalitate contact: mesaj privat

                    Comment


                    • salut vand dvd pioneer 600ron
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by uzzy View Post
                        salut vand dvd pioneer 600ron
                        salut uzi variante nu vrei?,stoc plus diferenta

                        Comment


                        • Originally posted by uzzy View Post
                          salut vand dvd pioneer 600ron



                          Salutare! Sunt interesat, da-mi un pm cu nr de tel.

                          Comment


                          • 1. Vand o pereche adidasi Lotto Air Zone absolut noi, marimea 39, pret 80lei.


                            2. Geanta laptop 15", marca LVM, neagra, cu doua compartimente, in stare excelenta.
                            Pret 40 lei


                            3. Cablu de date / conectare NOKIA CA-53
                            Blue Diesel Tech

                            Comment


                            • vand suport ochelari logan=25ron+transport

                              vand set becuri consola centrala=25ron

                              vand diuze tip perdea de pe c4

                              vand lampa numar originala

                              ptr. cei din iasi ne putem intalni dupa ora 18

                              Comment


                              • Generaţia X - Cell Antena este un produs inovator utilizeaza antena telefoane mobile interne şi extinde autonomia acestuia. În extinderea gamei de antena interna să obţineţi o mai bună recepţie şi de mai multe bare la indicatorul de antena.

                                Îmbunătăţeşte recepţia şi claritate. Puteţi pur şi simplu pot auzi apeluri mai bine.
                                Funcţionează ca o antenă pe telefonul tău mobil.
                                Antena de foita de aur este atât de ultra-subţire ca se potriveşte aproape la orice telefon mobil.
                                Reduce solicitările bateriei si antenei cu până la 80%, ca urmare a administrarii gresit multi-pathing.
                                Reduce rata de eroare de biţi pentru a oferi o calitate superioara apel.
                                Măreşte raza de transmisie cu 10% până la 100%.
                                Mareste durata de viaţă a bateriei care rezultă în mai multe convorbiri si un stand-by mai mare.

                                Generatia X - Cell Phone
                                Antenă amplificator de semnal pentru majoritatea telefonelor mobile, este un dispozitiv pasiv conceput pentru a capta radiaţii vagabonzi din corpul de telefon mobil şi de a re-radiaza semnalul pentru a îmbunătăţi recepţia telefoane. Amplificator de semnal va lucra cel mai eficient atunci când este instalat corect. Când utilizaţi telefonul, se va încerca să evite introducerea mânii sau a degetelor pe zona în care antena interna este instalata.
                                Îmbunătăţeşte calitatea sunetului.

                                Foarte important ! Functioneaza cu orice telefon mobil !

                                8 lei bucata, la 10 bucati pret per bucata 5 lei

                                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                                Tel. 0728814093
                                Attached Files
                                Blue Diesel Tech

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google