Mini Regionala Cu Ocazia ``Portilor Deschise``

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ce am observat din lista,eu si bezme nu avem motoare la masina .Sa ne vedem cu bine !
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #17
      Pai ce va mai trebe si motoare)
      mai e un pic si ne vedem ,vin cu povesti nemuritoare...la un gratar
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #18
        ne povestesti despre pataniile voastre de la brasov ?

        Comment


        • #19
          FOF-ule, crezi ca nu o sa avem si noi povesti "de la gratare"?
          sigpic

          Comment


          • #20
            dan.gutu tu si cu bezme nu aveti motoare din gama renaul-dacia , si sponsoru a zis , ah... toyota sa i-se taie capu

            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by andy_x3m View Post
              FOF-ule, crezi ca nu o sa avem si noi povesti "de la gratare"?
              eu stiu , aia astept si eu

              Comment


              • #22
                Din Brasov in loc de Manu2 ar dori sa vina Rmn si Geo...cu o masina...se poate?
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23
                  Mumus, dai un PM lui sonykel, te rog!
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    sal ce mai faceti cu ce va mai laudati felicitari celor care pot merge la intalnire de pe 17 04 cu ocazia portilor deschise eu unu nu pot merge da ata ias fi intrbat pe cei de la logan de ce sunt asa proaste loganurile dizel ca acum mia picat si pompa nu numa injectoarele si de ce sunt asa scumpe daca e marca romaneasca ca eu unu sincer mam saturat s tot bag bani in masina asta plus ca sunt scumpe inj 48 mil pompa injectie 40 plus manopera aia nu stiu cat costa deci de unde bani astia multumesc celor care o sa intrebe acele doua intrebari multumesc celor care merg drum bun si distractie placuta restu multa bafta si ne mai auzim

                    Comment


                    • #25
                      sharki,cine esti si ce vrei tu ???
                      mumus desi aseara ti-am raspuns afirmativ la pm eram fff obosit , acum ma sunat sponsoru sa-mi dea la OO si sa ma trezeasca la realitate, nu se mai fac modficari in liste cine se retrage ramane retras.

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Ma, dar de drive test (in off road ) ce ne puteti zice? Ca eu nu vreau cadou ...
                        Si ce/cate masini au scos la tavaleala baietii? Intreb pentru data trecuta am testat Fluence-ul fo 15km. Si a fost ... prea tare frateeeeee

                        Comment


                        • #27
                          star service tulcea asa promite , drive test intr-un trase off road amenajat acolo si va dura maxim 10min.
                          cate masini nu stiu , dar sigur nu vor ajunge

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sonykel , deabia astept sa ne intalnim , dar am si eu o intrebare .. cum te recunosc prin multime ?

                            Comment


                            • #29
                              O sa poarte o floare rosie, pe dreapta!
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                da da... o sa ma simti dupa mirosu de mcdonalds ranced...


                                PS. o sa am la gat 2ecusoane pe unu zice lansare duster organizator. si pe unu zice loga club constanta organizator. ala sunt...
                                Last edited by SoNyKeL; 13 April 2010, 10:12.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google