Mini Regionala Cu Ocazia ``Portilor Deschise``

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se pare ca aici lumea este multumita in mare parte. Ma bucur
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • De apreciat efortul depus de Sonykel, Beciacustic si Rcosmin.Desi se hotarase sa se stea pana la 16 multi loganisti au plecat de pe la 14 la putin timp dupa ce au luat premiile.Unii in timp ce eu eram pe drum ei deja postau anuntul de vanzare pentru gumele primite cadou.Stiu ca vor sari unii acum sa dea cu pietre dar asta am observat eu.
      Intek M490 Plus + Superstar CRT ML 145.

      Comment


      • @BeciAcustic- Am fost invitati si am venit din placere, nu ne-a obligat nimeni! Cui nu i-a placut, sa nu mai vina. Logan Club, din cate stiu eu, este intemeiat pe pasiune, camaraderie,petrecerea timpului liber(atata cat avem) intr-o companie placuta!
        @Cristi_LCD- Trebuie!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Multumiri organizatorilor pentru aceasta intalnire reusita!

          Comment


          • Noi Logan Club Bucuresti am plecat ultimii pe la ora 18:30,,,si deja se lasase cu muzica de la combina celor cu micii!
            Per total a fost bine..mai putin cu micii aia pt ca sa asteptat vreo 2 ore si noi tot nu am mancat vreo unul(asta de la ora 11:30-14) si PCH stie cel mai bine ca el a stat in coada aia imensa si pana la urma a renuntat.
            Micii s-au mancat de LCB abia la sfarsit, dupa ce plecase lumea de la service(asta pe la ora 16 cred) si data viitoare sa aduca organizatorii mai multe gratare si mese ca sa faca fata la 500-600 de oameni cati au fost acolo!
            In rest totul OK,,,

            Comment


            • Mie nu mi-a placut nemultumirea unora... In timp ce auzeam prin jur critici la adresa organizarii, Pacanel a venit cu o replica de nota 10: "daca faci ceva din pasiune si nu astepti nimic in schimb, n-are cum sa nu-ti iasa bine". Bravo frate! Tot respectul meu!
              Eu unul m-am simtit super bine, chiar daca am apucat sa mananc pe la ora 16, chiar daca "sunt berea calda si sunt sucul cald", am stat cu colegii din Logan Club, de asta m-am dus acolo, nu sa mananc si sa vad eu nu stiu ce organizare. Asta e spiritul Logan Club, atata timp cat suntem noi intre noi, altceva nu mai conteaza.
              Multumim organizatorilor pentru tot.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • pai daca nu ati venit cu sarmale la pachet ,ce sa va fac.
                cand va rugam la popas "ia neamule sarmaua!" ,nu vroiati

                Cristi-LCD , nu stiu despre ce vorbesti

                Comment


                • Am ajuns si eu acasa...bine am ajuns de aseara...da nu mai eram in stare sa tastez drumul si evenimentul m-au istovit
                  Star Service...nota 11, organizatorii (non Star Service) tot nota 11
                  Lume multa,socializare si buna dispozitie...ca de aia ne-am dus acolo
                  O sa revin si cu poze mai tarziu ca nu am decat vreo 1500
                  Andy felicitari
                  Scuzele mele daca prin acea foarte mare de oameni am trecut pe langa cineva cunoscut si nu ne-am salutat...Sony m-a chinuit
                  Cu Dusterul nu m-am dat ca nu am avut timp...da lasa ca imi iau eu Dusterul meu si ma voi da singur cu el
                  sigpic

                  Comment


                  • Multumim de felul in care am fost tratati de atentie si de organizare bine facuta.
                    Multumim de amintiri si de premiul care imi va fi de folos.
                    Valeriu nu te plange ca nu ai facut test drive, lasa ca o sa vina andy o fuga cu noua achizitie(sa o stapanesti sanatos si sa te, va bucurati de ea)
                    Multumiri depline pentru STAR SERVICE TULCEA, SONY, Andy, Valeriu, Mircea si tuturor celor care au participat la aceasta intalnire.
                    P.S o intrebare cand va fi urmatoarea lansare, intalnire pentru ca vreau sa mai particip m-am simtit bine.

                    Comment


                    • frumos dim partea organizatorilor care sau zbatut sai bucure pe fiecare cu cate ceva
                      dar totusi au fost si nemultumiti ca de padure fara uscaciuni nu se poate
                      sony tura care vine o sati cumparam un tricou mai mare sa nu mai apari an poze cu burta goala
                      andy sa stapanesti sanatos mica masinuta cai faina
                      si anca o data multumiri pt cei care au organizat miniregionala
                      ne vedem la vara cand voi veni an vacantala mare
                      tinetio tot asa

                      Comment


                      • Originally posted by CataFOF View Post
                        pai daca nu ati venit cu sarmale la pachet ,ce sa va fac.
                        cand va rugam la popas "ia neamule sarmaua!" ,nu vroiati

                        Cristi-LCD , nu stiu despre ce vorbesti
                        Co-organizatorul de la Braila este cel care facea rodajul la masinuta aia mica.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • eh , acum mai multi ani am avut si eu vreo cateva exemplare , si mai schimbam o vorba despre automodele

                          Comment


                          • heiii nu-mi barfiti monstruletu.
                            PS. ieri am reusit sa ma dau cateva minute cu el o sa bag tot forumu in boala.

                            sigpic

                            Comment


                            • una peste alta eu sunt multumit de cum a decurs aceasta "deplasare"...am intalnit persoanele cu care schimb o idee pe forum si asta este tot ce conteaza...mai putin coada aia de la mici),mai putin conteaza fanfara si ca nu am testat dusterul!sunt fericit ca am luat parte la aceasta intalnire!

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                heiii nu-mi barfiti monstruletu.
                                PS. ieri am reusit sa ma dau cateva minute cu el o sa bag tot forumu in boala.
                                ia zi sony , cum e , e ceva adrenalina ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google