Miniregionala Transalpina 29-30 iunie - 01 iulie 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    dupa parerea mea cred ca nu se va mai tine transalpina din lipsa de oameni. mai sunt cateva zile pana in 20, atunci va fi raspunsul final.

    Comment


    • #47
      pacat - unii dintre noi ne-am luat si liber .... vedem ... continuam cu sau fara.
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • #48
        Bun...pana Duminica astept o lista cu participantii care doresc..sa vedem exact cati suntem....daca nu se fa face nici o lista ..atunci cu parere de rau ..pastram surprizele..premiile...si ce mai era pregatit ptr. anul viitor.....
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • #49
          Eu voi merge oricum ....mi-am luat concediu
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • #50
            Ma bag si eu. Revin cu numarul de persoane. In principiu, voi veni de pe 29.



            PS: sper sa se fi asfaltat sau indreptat drumul la podul ala, ca ultima oara cand am fost a inceput sa tune si sa fulgere sub lighean
            Last edited by iamagi; 14 June 2012, 20:41.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Bun ...sa vedem doritorii pe lista ..hai sa incepem lista ca sa stim pe ce ne bazam...

              01.sebi8ta+sotia = 1 masina
              02...........


              ps. mai anuntati si voi colegii ca precis nu stiu multi de miniregionala...Multumesc.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #52
                Bun ...sa vedem doritorii pe lista ..hai sa incepem lista ca sa stim pe ce ne bazam...

                01.sebi8ta+sotia = 1 masina
                02.iamagi+sotie+copil+catel = 1 masina
                03. ..


                ps. mai anuntati si voi colegii ca precis nu stiu multi de miniregionala...Multumesc.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Cu parere de rau nu pot merge ,as fi vrut sa merg dar am pe 30 o nunta la neamuri.Distractie placuta si drum bun tuturor colegilor.

                  Comment


                  • #54
                    Asteptam doritorii sa se inscrie pe lista !!!!!!!!!!!
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #55
                      Daca ramane valabil....eu merg sigur
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        razvy daca tot nu vi, te rog nu mai vorbi mult si prost doar de dragul de a face posturi.Daca te uiti mai atent sunt mai mult de 5 persoane.

                        Lista este in felul urmator:

                        01.sebi8ta + Misu-P = 1 masina... 1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata - Logan Club Kronstadt
                        02. alex125 + raluka.04 = 1 masina...1 cam pat matrimonial(dublu)-Sambata - Logan Club Kronstadt
                        03. ToranagaSama + Anca + Canto+Ronin81 = 2 masini ..... 1 camera -2 Pat matrimonial, 1 Pat single (5 pers.)....80 ron - Sambata - Logan Club Bucuresti
                        04.Viorel JIJI + Diana = 1 masina... 1 camera pat matrimonial(dublu) - Sambata - Logan Club Pitesti
                        05.ionut CIA+ sotia= 1 masina.......1 camera pat matrimonial(dublu) - Sambata - Logan Club Pitesti
                        06. Kiya + Teddy = 1 masina... 1 cam pat matrimonial(dublu) - incercam Sebes -L.C. Timisoara (+Tr. Magurele)
                        07.GMV97 - Logan Club Bucuresti
                        08.iamagi + sotie + copil + catel - logan Club Braila
                        09.popavlm - fara cazare
                        10.sorin_pss - Logan Club Bucuresti

                        Kiya,Teddy , GMV97, iamagi, sorin_pss si cei care doresc sa mai vina va rog sa dati si detali legate de cazare (unde doriti sa va cazati)
                        Last edited by alex125; 21 June 2012, 08:15.

                        Comment


                        • #57
                          eu ma retrag.... am "bubuit" masina...
                          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                          Comment


                          • #58
                            Ma gandeam ca se organizeaza ceva, mai ales avand in vedere ca nu suntem atat de multi. Ne-am putea caza toti la aceeasi pensiune???

                            Cineva care se ocupa de organizare sa faca si rezervarile pentru cine doreste sigur sa vina. Ma gandesc ca la Panoramic sau la Rubin am incapea toti.. ma insel???

                            La noi ramane UP o camera cu pat matrimonial sau dublu. Si un nr de tel: 0721.89.34.33

                            P.S. Sambata asta se pune de un re-make L.C. Tr Magurele. Poate adun ceva "clienti" si de aici! ;)
                            Last edited by Kiya; 21 June 2012, 18:26. Reason: Automerged Doublepost
                            You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                            Comment


                            • #59
                              ok...ramane valabil..pe data de 30 o sa ne intalnim toti in Sebes in centru...de unde vom pleca ..vom tine legatura unu cu altul ..cazarea ..e facuta rezervare la panoramic si la rubin..dar in mare vom fi toti cazati la un loc la Panoramic...

                              Mai astept inca restul membriilor pe lista....!!!!!!!!!!
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • #60
                                Ne primesc si cu una bucata catel? ==> setter irlandez, curat, cuminte, educat!
                                You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google