Modificari/imbunatatiri Dacia Logan(pentru Prahoveni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spor la treaba andrei...
    sigpic

    Comment


    • acum cred ca pot sa spun ca in sfarsit o masina la care muncesc si eu ca sa iau si io acolo ceva,ca la ultimele 2 a fost jalnic,ce am luat pe mere am dat pe pere,piersici si caise...adica am iesit in minus eu,dar asta e viatza !
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • Anunt de mare importanta!

        Fac acest anunt valabil pentru toti,pretul la VOPSITORIE pentru o totala este acum de 2000 de ron pentru 2K si 2200 pentru 1K,manopera si materialele necesare fiind incluse in acest pret!!!


        Masini in lucru acum:VW Golf 5(total-schimb de culoare),BMW 730(vopsire 60%),Dacia Super Nova(Aripi+capota),urmeaza 2 bmw-uri,unul total si unul 2 aripi
        Logan Forum consiliaza nu si repara!
        [/SIGPIC]

        Comment


        • ce mai unflii preturile , precum porcul ) ... glumeam , spor la treaba

          Comment


          • Salutare,

            Cine stie e unde as putea lua o consola centrala pt logan PH2(aceea unde e schimbatorul de viteze si frana de mana-pt un preferance)?A mea a suferit un mic accident si arata cam urat.
            Ma mai intereseaza si cine poate sa ma ajute cu sistemul audio.Vrea sa schimb mp3-ul actual,un sony cu acesta http://www.altex.ro/radio-auto-jvc-k...-wma-mp3-negru si vreau sa remontez toate cablurile asa cum trebuie.Initial m-am ocupat cu un prieten de asta si a iesit cam prost(m-am trezit ca tot am parte de scurturi si nu imi prea place).ceva sfaturi pentru niste boxe mai bune si nu foarte scumpe pe 13 fata/spate?

            Comment


            • pentru consola incearca aici : (super de treaba baiatul care se ocupa)


              iar pentru montarea sistemului audio ai nimerit unde trebuie. ia legatura cu proprietarul acestui topic : Andr33y
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • Ma interesa daca e cineva prin Ploiesti.Nu prea imi vine sa merg in Campina pentru un Mp3 si 4 cabluri

                Comment


                • eu ti-am dat o alternativa ieftina si de calitate.daca vrei sa dai cat nu face pentru a scuti 2L de benzina este alegerea ta
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • Cat costa de vopsit o bara fata logan ?????????????? si ca timp de lucru......

                    Comment


                    • 150-200 de lei,pret ce include materiale si manopera,dureaza o zi,asta daca vi de dimineata

                      Originally posted by nonameyet View Post
                      Ma interesa daca e cineva prin Ploiesti.Nu prea imi vine sa merg in Campina pentru un Mp3 si 4 cabluri
                      da,dar in campina sincer sunt preturi mai ieftine si la manopera si la piese,intreaba pe cine vrei,ca multa lumea apeleaza la mine,si sunt din ploiesti,ce vin sa cumpere piese din campina,si service la mine
                      Last edited by YzyBoy; 21 November 2012, 23:46. Reason: Automerged Doublepost
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • Este super Andr33y. Eu sunt din Ploiesti si din primavara tot ce am de facut la masina numai la el merg. Si intradevar preturile la manopera piese si materiale sunt mai mici in Campina decat in Ploiesti. Il recomand tuturor cu toata placerea si garantat ca face treaba buna si de o calitate deosebita.
                        Last edited by Stefan Tiberiu; 22 November 2012, 21:32.
                        sigpic

                        Comment


                        • Dupa o revenire incredibila a acelui Audi 80 in lucru,este aproape gata,maine il predau proprietarului,a iesit intr-adevar ceva superb,mie imi place ce am facut si ce a iesit,aici sunt doar cateva poze si momentan nu zic nimic ce am facut la masina,o sa zic la final cand o sa atasez si pozele finale:
                          20121208_122110.jpg

                          20121208_122116.jpg

                          20121208_122129.jpg

                          20121208_122156.jpg

                          20121208_122221.jpg
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • asa de mult rosu a vrut proprietarul ?
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Originally posted by nonameyet View Post
                              Ma interesa daca e cineva prin Ploiesti.Nu prea imi vine sa merg in Campina pentru un Mp3 si 4 cabluri
                              care sunt alea 4 cabluri?

                              Comment


                              • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                                asa de mult rosu a vrut proprietarul ?
                                la audi asa se aprind toate alea,pe rosu,si el vrea sa pastreze originalul,i-am schimbat eu toate becurile si i-am pus led dar el vrea sa fie aceeasi nuanta de rosu stai sa o vezi gata
                                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                                [/SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google