Modificari/imbunatatiri Dacia Logan(pentru Prahoveni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumos .. chiar pare o lucrare buna ..

    Comment


    • #17
      de acord si eu....pare ok!

      Comment


      • #18
        salut...manerele exterioare la logan ai putea sa le dai jos? si sa pun altele in culoarea masinii.
        sigpicLogan-Club-Ploiesti

        Comment


        • #19
          salut

          Originally posted by bidepa View Post
          salut...manerele exterioare la logan ai putea sa le dai jos? si sa pun altele in culoarea masinii.
          da le pot da jos,cu cea mai mare placere just call me

          acum am in lucru o super nova,o sa fac poze si la asta daca vreti sa vedeti cum merge treaba
          Last edited by YzyBoy; 17 May 2011, 20:53. Reason: Automerged Doublepost
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • #20
            plasa in loc de grila fata?...badboy capota si portbagaj clean?pls pm sau raspunde pe mess...tks

            Comment


            • #21
              orice dady,eu nu sunt mereu pe mess,daca sunt offline chiar sunt off,daca sunt on atunci poti sa vbesti cu mine
              Logan Forum consiliaza nu si repara!
              [/SIGPIC]

              Comment


              • #22
                Salut,
                Zi-mi te rog cat m-ar costa de vopsit un logan berlina cu vopsea neagra metalizat + reparatii de tinichigerie (pe alocuri mai e putin indoita tabla dar nu grav, infundaturi usoare de la pietre etc.) si cat timp ar fi procesul. Precizez ca ma intereseaza sa o vopsesti absolut peste tot unde acum ea este vopsita cu albastru (pentru ca masina e albastra ca in poza de la avatar).

                Merci frumos si astept raspunsul tau

                Comment


                • #23
                  salut

                  Originally posted by UnDeR View Post
                  Salut,
                  Zi-mi te rog cat m-ar costa de vopsit un logan berlina cu vopsea neagra metalizat + reparatii de tinichigerie (pe alocuri mai e putin indoita tabla dar nu grav, infundaturi usoare de la pietre etc.) si cat timp ar fi procesul. Precizez ca ma intereseaza sa o vopsesti absolut peste tot unde acum ea este vopsita cu albastru (pentru ca masina e albastra ca in poza de la avatar).

                  Merci frumos si astept raspunsul tau
                  o vopsire totala a masinii+interioare cum vrei tu te costa cam 1500 de lei cu tot cu materiale ,acum ramane la alegerea ta
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • #24
                    Te-am adaugat la mess ca ma intereseaza anumite chestii

                    AAAA.....Stie careva daca se poate pune trapa pe logan?
                    Last edited by IlieDaniel; 12 October 2011, 17:43. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      mai bn stai calm cu trapa ca tai plafonu si iti pare rau pe urma ca nu e o trapa speciala si decat sa pui deai DE DACIE SI SO LIPESTI CU SILICON MAI BN NU
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • #26
                        la lars auto la brebu monteaza trapa pe logan
                        baiatul de la service are trapa pe masina lui de ceva timp si nu a avut probleme
                        Attached Files
                        http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                        Comment


                        • #27
                          Poate ma bag aiurea in seama dar faza cu vopsitul nu stiu cat e de adevarat odata ce am luat legatura cu Andrei si a zis ca nu saptamana asta ci cealalta si nu m-a sunat nici acum au trecut cam 4 luni...poate nu e interesat omul...

                          Sent from my iPhone!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by mirita adrian View Post
                            la lars auto la brebu monteaza trapa pe logan
                            baiatul de la service are trapa pe masina lui de ceva timp si nu a avut probleme
                            asta nu-i masina serifului Larry... poate un angajat. dar nu recomand trapa nu din cauza izolatiei ci din cauza faptului ca tai ranforsarea capotei. la o adica (doamne-fereste) in caz de rasturnare siguranta este compromisa 90%
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • #29
                              a fost a lui Lary..i-l cunosti de putin timp inseamna...asta e fost a lui si a vandut-o in Campina..acum are loganul alb si cel rosu..

                              Comment


                              • #30
                                Salutare all!va anunt ca am revenit in fortza,am avut mici probleme pe ici pe colea,pentru orice aveti de facut la masina voastra nu ezitati sa ma sunati,inca o data va reamintesc nr meu de tel:0733 178 719.


                                Nou!!!!!montare alarma pe logan-50 de lei!
                                Si multe altele!telefonati si intrebati!eu va programez cand sa veniti !

                                Montaj Geamuri Electrice pe LOGAN 100 LEI!!!VALABIL DOAR PTR LOGANISTI!
                                Last edited by YzyBoy; 18 January 2012, 00:20. Reason: Automerged Doublepost
                                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                                [/SIGPIC]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google