Montare Casetofon Pe Logan "chel"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montare Casetofon Pe Logan "chel"

    Salutare,

    Am tot cautat prin forum dar nu am gasit thread-ul asta; sper sa nu ma repet totusi.
    Problema este asa: am un Logan Pick-Up din 2007 care este "chel" (fara servo,geamuri electrice, CASETOFON). Intrebarea este daca se poate monta un casetofon pe el? Are spatiul respectiv in bord, are decupajele pentru boxe. Eu imi schimb casetofonul si boxele de pe a mea si vreau sa le pun pe asta. Vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate DIY sau la service.

    Multumesc.
    Don't drink and drive. Smoke and fly !

  • #2
    Se poate monta cam orice
    My Ride sigpic

    Comment


    • #3
      Se poate monta acasa. Doar ca daca nu exista cablajul pe masina trebuie sa il faci tu.
      Adică: O alimentare permanent cu siguranta de 10A, o alimentare pe contact cu siguranta de 15A, un fir de masa si firele către difuzoarele din usi.
      Daca este cazul si o antena radio. Se poate monta o antena interna cu aplificare, sa nu mai fie nevoie si de antena de pe masina.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #4
        recomanzi cumva vreo antena cu amplificare?

        Comment


        • #5
          Nimic in mod deosebit. Am montat câteva antene considerate "liw cost" si merg foarte bine.
          GL-22-TOF

          Comment


          • #6
            Multumesc pentru raspunsuri. Imediat ce trece vremea asta minunata ma apuc de treaba . O sa va anunt ce a iesit.
            Don't drink and drive. Smoke and fly !

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google