-Montare Modul Inchidere Centralizata Intrebari frecvente Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari Montare Modul Inchidere Centralizata - Pagina 11 - Dacia Logan Forum
Dacia Logan Forum

Inapoi   Dacia Logan Forum > Forum Dacia Logan > Intrebari frecvente

Intrebari frecvente Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari

Atentie ::
Bine ai venit pe forumul LoganClub.ro Pentru a posta pe acest forum iti trebuie un user. Apasa aici pentru a-ti face un user. Dupa ce iti faci user nu uita sa activezi contul accesand casuta ta de email unde vei gasi un link. Daca vrei doar sa urmaresti discutiile fara a interveni selecteaza un forum de mai jos sau foloseste functia de search Pentru mai multe informatii legate de buna functionare a forumului va rugam cititi cu atentie aici

Montare Modul Inchidere Centralizata

Intrebari frecvente

Raspunde

Thread Tools
Vechi 14th August 2016   #201
gheorghiules
Incepator

Data inscrierii: 31-05-2014
Motorizare : benzina
Posturi: 5
Membru :
[Incepator]
Implicit

Salut! am inchidere centralizata pe cheie la logan 2006 cu cheie originala dar nu am sirena! se poate atasa? unde ii pot face legatura? multumesc anticipat!
gheorghiules e offline   Reply With Quote
Vechi 15th August 2016   #202
robbie_ro
Junior

Data inscrierii: 10-09-2009
Motorizare : 1.4 MPI
Varsta: 37
Posturi: 58
Membru :
[Junior]
Implicit

Ce treaba are inchiderea centralizata cu sirena? Cred ca vroiai sa spui ca nu ai sistem de alarma care sa se activeze la inchiderea masinii. Alarma se poate monta. Fie cu telecomanda, fie cu activare din cheia masinii.
robbie_ro e offline   Reply With Quote
Vechi Saptamana trecuta   #203
omide
Incepator

Data inscrierii: 01-02-2010
Motorizare : 1.4
Posturi: 2
Membru :
[Incepator]
Implicit

Are un prieten un logan la dezmembrat, care are īnchidere centralizată cu buton pe cheie. Ce trebuie sa demontez de pe mașina asta, sa montez la a mea, care are īnchidere centralizată simpla?

Are un prieten un logan la dezmembrat, care are īnchidere centralizată cu buton pe cheie. Ce trebuie sa demontez de pe mașina asta, sa montez la a mea, care are īnchidere centralizată simpla?

Last edited by omide; Saptamana trecuta at 17:11. Motiv: Automerged Doublepost
omide e offline   Reply With Quote
Vechi Saptamana trecuta   #204
mp74
Avansat

Data inscrierii: 14-10-2013
Motorizare : 1.6 16V + GPL Landi Renzo(2015)
Varsta: 43
Posturi: 146
Membru :
[Avansat]
Implicit

Treaba nu e deloc simplă mai ales dacă nu te pricepi la electrice. Cel mai ok e să mergi cineva care chiar știe meserie. Nu sunt sigur dar e posibil să nu fie doar parte electrică, ci și de modificat ceva prin setările de Computer
.
mp74 e offline   Reply With Quote

Raspunde

Sari la Forum

Tags
centralizata, inchidere, modul, montare

Thread Tools

Reguli de Postare