Montare mp3 player

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montare mp3 player

    scuze de off topic baieti dar am o intrebare...dak yo imi pun singur un mp3 player la mashina pot sau tre sa ma duc la ei la reprezentanta..??astept un raspuns urgent va multumesc

  • #2
    nu conteaza!se scoate unu se pune altul...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Nu trebuie sa te duci la ei, il montezi tu daca stii, daca nu pui pe altcineva care se pricepe.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #4
        daca il pune el singur isi pierde garantia tre sa te duci la ei si dai cam un mil...........bine poti sa til pui si tu ca nu stie nimeni

        Comment


        • #5
          pune`ti`l singur frate ...si cand mergi la revizie iti pui casetofonu sau cd playeru inapoi ...asta in cazul in care ti-e frica sa nu iti pierzi garantia ...dar nu iti are nimeni treaba

          Comment


          • #6
            Eu am cumparat un cd-player la masina parintilor si am fost cu el la reprezentanta si mi l-au montat acolo contra sumei de 50 RON si garantia e ok.

            Comment


            • #7
              daca nu modifici nimic la cablaj poti sa il pui singur nu pierzi garantie,cu conditia ca cel nou sa aiba aceeasi mufa.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #8
                si daca nu are aceeasi mufa se gasesc adaptoare. si stai linistit cu garantia . ;)

                Comment


                • #9
                  E usor de pus. Eu i-am dat 200 000lei la electriceanu de la dacia si mi la pus si am si stampila si tot ce trebe...

                  PS: La mp3 ai garantie? Daca da vezi ca se pierde daca nu ii pus de o persoana autorizata
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • #10
                    mi-am pus la reprezentanta un mp3 player AEG. Cand este motorul oprit trebuie sa tin cheia in contact la prima treapta (au zis ca asa e setat mp3-ul). Pot sa-l fac ca sa nu mai fie nevoie de cheie in contact ca sa mearga?

                    I-am intrebat daca il puneam in alta parte decat la ei pierdeam garantia?
                    Mi-au raspuns ca au o "smecherie" si daca il schimba cineva fara sa se priceapa se blocheaza acul de la vitezometru.

                    Comment


                    • #11
                      vrajeala....eu l-am montat la o firma care se ocupa cu d-astea si nu s-a blocat nimic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by larom
                        Mi-au raspuns ca au o "smecherie" si daca il schimba cineva fara sa se priceapa se blocheaza acul de la vitezometru.
                        bine ca nu se blocheaza volanul.
                        si da, se poate face sa mearga casetofonul fara sa ai cheie in contact. tragi un fir de + din alta parte. nu recomand sa faci tu asta.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #13
                          De ce sa nu faca... in loc de + pe contact ii pune + permanent ... si il poate lega de acelasi fir. nu-i mare branza.

                          Comment


                          • #14
                            pai daca ne-a intrebat pe noi, eu zic ca nu se prea stie omu. si decit sa beleasca ceva pacolo
                            eu am tras de la butonul de avarii un fir . ce-i drept, nu de la golan ci de la un batrin mercedes
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #15
                              mai bine sa se duca la un service care se ocupa ce chestii deastea . daca isi trage singur fir este posibil sa piarda garantia pe partea electrica
                              E nesatisfacuta...vrea viteza mai multa...vrea sa atinga 100 in mai putin de 1 secunda

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google