Montare Suport Ochelari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    suport ochelari

    stie cineva cit costa si unde ii gasesc

    Comment


    • #17
      la dealer suportul de ochelari cu tot cu plasticul ala negru e undeva la 15 ron.

      Comment


      • #18
        Esti sigur de pret, usr1 ?
        Eu am intrebat la un magazin care aduce piese de origine si era la 200 lei !
        Pe forum il gasesti la 25-30 lei

        Comment


        • #19
          da man...ca eu asa l-am luat de la dealer ...8 lei suportul si 7.5 lei plasticul ala negru sunt doua componente care se vand separat.

          Asta e pretul real....restul e o bisnita ordinara stii cum se zice "nu e prost cel care cere ci cel care da"

          Comment


          • #20
            si eu tot de la dealer l-am luat si tot undeva la 15 lei am dat pe el.

            Comment


            • #21
              Suport ochelari

              Salut! tzava sau usr1 spuneti-mi si mie va rog de unde anume ati cumparat suportul..care dealer?

              Comment


              • #22
                pana la urma cat cine a fost la dealer si a cumparat suportul ... cat a dat pe tot pachetul ... va rog frumos pt ca si eu sunt interesat sa achizitionez unul ... astept un PM va rog frumos
                Last edited by BeYh3m; 8 August 2011, 00:03. Reason: adaugare
                sigpic
                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                Comment


                • #23
                  si eu am cuparat un suport de ochelari de la Auto Europa Timisoara.pret 17 lei.

                  Comment


                  • #24
                    am cumparat din vitan suport dar fara plasticul negru nu il pot monta daca nu am plasticul acela negru??

                    Comment


                    • #25
                      ma duc la sfarsitul saptamanii prin targul vitan si va spun eu cu cat se cumpara.

                      Comment


                      • #26
                        am cumparat si eu un suport de ochelari si montat
                        e ok

                        Comment


                        • #27
                          Sunt si useri de pe forum care - la un moment dat - au avut (ralucaa81, de exemplu).
                          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                          Comment


                          • #28
                            acum si varianta filmata

                            Eu am acest suport de ochelari montat de aproximativ 2 ani. Din pacate locul este mult prea mic si nu am putut filma atunci. Acum ca am dat jos plafonul, am putut filma usor cum se monteaza si cum se demonteaza.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #29
                              Am comandat si eu un suport de ochelari la Dacia Shop, 40 lei si mai era acel accesoriu, 20 lei, dar nu l-am luat. Partea nasoala este ca au showroom la o aruncatura de bat de mine, insa la telefon au spus ca livrarea se face numai prin curierat si comanda numai on line!
                              Nici nu au garantat ca pot vedea si pipai acest produs daca merg la acel showroom!!!
                              Acum imi pare rau, dar am sa caut si alte produse asemanatoare si alti furnizori. Acu' il luai pe asta, cica "original"! Sa-l vad caci din filmarea lui Cristi mi se pare un plastic ordinar...

                              Iata ca a venit suportul de ochelari!
                              Buun, l-am montat fara acea piesa auxiliara cu doua autoforante si ca distantiere am folosit doua cleme din plastic din acelea cu cui ce le-am folosit la prinderea furtunului luminos de sageacul casei.
                              Suportul este rudimentar executat iar forma lui cam "striveste" ochelarii mei.
                              Una peste alta e OK!
                              P.S. Am mai montat si o goarna de alarma in locul claxonului ce suna oribil!
                              Am pus goarna pe contraaripa unde era o gaura filetata si am taiat firele ce duceau la claxon pentru a nu mai demonta o gramada pt. a ajunge la el.

                              Originally posted by spik View Post
                              Am comandat si eu un suport de ochelari la Dacia Shop, 40 lei si mai era acel accesoriu, 20 lei, dar nu l-am luat. Partea nasoala este ca au showroom la o aruncatura de bat de mine, insa la telefon au spus ca livrarea se face numai prin curierat si comanda numai on line!
                              Nici nu au garantat ca pot vedea si pipai acest produs daca merg la acel showroom!!!
                              Acum imi pare rau, dar am sa caut si alte produse asemanatoare si alti furnizori. Acu' il luai pe asta, cica "original"! Sa-l vad caci din filmarea lui Cristi mi se pare un plastic ordinar...

                              Iata ca a venit suportul de ochelari!
                              Buun, l-am montat fara acea piesa auxiliara cu doua autoforante si ca distantiere am folosit doua cleme din plastic din acelea cu cui ce le-am folosit la prinderea furtunului luminos de sageacul casei.
                              Suportul este rudimentar executat iar forma lui cam "striveste" ochelarii mei.
                              Una peste alta e OK!
                              P.S. Am mai montat si o goarna de alarma in locul claxonului ce suna oribil!
                              Am pus goarna pe contraaripa unde era o gaura filetata si am taiat firele ce duceau la claxon pentru a nu mai demonta o gramada pt. a ajunge la el.
                              Nu stiu cum am facut la postare, dar montajul este facut a doua zi dupa comanda suportului, deci astazi 29 12 2015!!!
                              Last edited by spik; 29 December 2015, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google