Montat Diverse !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Montat Diverse !!!

    Ce spuneti de acest martor !!!
    Attached Files

  • #2
    si ce stie sa faca ''martoru'' ala? pare o imagine a unei lunete, parbriz?

    Comment


    • #3
      e martor de "lipsa lichid de spalare a parbrizului",ce crezi ca face?!
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • #4
        asa ionute, si care e faza? crezi ca noi nu stim paint? Unii mai stiu si photoshop.

        Comment


        • #5
          e ok, ca sti ca vei ramane/ai ramas fara lichid.cat te-a dus investitia ca daca sare de 10 nu mi-as pune ca oricum cand raman fara lichid vad simplu ca nu mai iese lichid si completez ca doar nu trebuie sa amorsez pompita dupa per total e ok

          Comment


          • #6
            woaa matheo... oare trebuia sa citim ca scrie pe lumina aia ''lipsa lichid de spalare a parbrizului''... mie unu tot un bec cu lumina portocalie mi se pare ca e nu vreun roman in litere... in fine ontopic pare interesanta ideea ta... am mai citit aici pe forum un topic despre martoru asta (ce inseamna, cum se monteaza, din ce se poate fabrica) si concluzia finala a fost = inutil

            Comment


            • #7
              Dupa tine si indicatorul de carburant e inutil,sunt doar niste liniute,in fine, eu zic sa incercati sa apreciati lucrurile mici care va mai usureaza viata.

              Masinile nemtesti il au,dar de ce l-au pus?! tot un bec galben e....daca nu stii sa citesti!
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #8
                Investitie zero lei,timp pierdut doar
                Am vrut doar sa va arat ca la fabricanti le-a fost lene sa mai puna un smd in plus,o sonda in vasul de lichid si cablaj........
                Eu am reusit singur sa fac asta si o consider o facilitate,nu stau sa tot verific lichidul,mai este sau nu mai este sau sa ma trezesc in jumatea campului noaptea fara lichid....
                Asa martorul incepe si clipoceste cind scade nivelul sub 800 gr si ramine aprins sub 500 gr

                Comment


                • #9
                  te-as ruga sa ne explici si noua unde mama zmeilor vezi tu pomelnicu ala ''lipsa lichid... bla bla bla'' pe lumina aia? daca puneam un desen cu ''NASA'' insemna k am racheta spatiala? cunosc cat de cat ce semnifica fiecare beculet al loganului, cei drept alea 5-6 ca mai multe nu are in bord dar macar ele au desenate un simpol care il recunosti mai repede, ba o pompita de ulei, ba un motor stilizat etc etc

                  Comment


                  • #10
                    @ionut, stai linistit, mereu se gasesc carcotasi...
                    Dezvolta ideea, ce si cum ai facut, ce sonda ai folosit, poate sunt altii care sunt interesati.
                    "Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal" - PARAZITII

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by ionutog View Post
                      Investitie zero lei,timp pierdut doar
                      Am vrut doar sa va arat ca la fabricanti le-a fost lene sa mai puna un smd in plus,o sonda in vasul de lichid si cablaj........
                      Eu am reusit singur sa fac asta si o consider o facilitate,nu stau sa tot verific lichidul,mai este sau nu mai este sau sa ma trezesc in jumatea campului noaptea fara lichid....
                      Asa martorul incepe si clipoceste cind scade nivelul sub 800 gr si ramine aprins sub 500 gr
                      felicitari ptr lucru asta, e un plus fatza de dotarile standard, fiecare apreciaza dupa bunu plac asemenea optiune de a stii si cand se consuma lichidu ala, se putea completa foarte usor odata pe sapt dar nah, e bun si sistemu facut de tine. bravo

                      Comment


                      • #12
                        prietene, iei totul asa cum este,ai dreptate,indica un cauciuc spart la racheta NASA!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by matheo66c View Post
                          prietene, iei totul asa cum este,ai dreptate,indica un cauciuc spart la racheta NASA!
                          imi pare rau dar tin sa te contrazic, se folosesc senile

                          Comment


                          • #14
                            mie imi place... daca nu e un eleron sau un led nu e imbunatatire? da-ne te rog mai multe detalii... ce sonda ai folosit? din cauza ei clipeste la 800 si ramane aprins la 500? sau e alt modul?

                            Comment


                            • #15
                              clar e si altceva pe langa sonda.
                              Dar.... poza aia e editata. Nu mai laudati atat baiatul pana nu posteaza ceva concret.
                              Poze, un mini-tutorial, "chestii" folosite, etc.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google