Mustang dynamometer in romania awd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cine doreste sa ne viziteze sa priveasca maine parte din setari pt un evo 9 de curse este binevenit. Calutii se castiga greu.

    Comment


    • #17
      Nu are sens sa va plictisesc cu prea multe pozi si oricum nu am decat cateva de la masinile care ne-au vizitat.







      Dar am sa atasez un document care cred eu ca este interesant de citit.
      Attached Files

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19













          Comment


          • #20

            Comment


            • #21




              Graficele vorbesc corect si la obiect, lasand folclorul pentru ... cine si-l doreste.

              Comment


              • #22




                Comment


                • #23
                  Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.


                  EVO9
                  cu motor stock, admisie stock, evacuare stock (ma rog este refacuta no CAT).
                  Se pot observa clar urmatoarele add-on-uri pe langa tuningul de motor:
                  - ALS
                  - Flat foot shifting (Andrei uita-te la film sa vezi ce inseamna)
                  - Launch control

                  Puterea - 380HP (Engine)
                  Cuplu - 490Nm (Engine)

                  Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      Buna seara,

                      M-am gandit sa va fac o propunere.
                      Daca strangeti un grup de cel putin 10 masini, de preferita Loganuri, dar pot fi si altceva in ultima instanta, veniti toti odata la o data si ora stabilita de comun acord va pot oferi testarea la pretul de 100RON/ testarea.
                      Testam putere la roti, pierderi si putere la motor.
                      Toate fisele dyno le primiti printate si fiecare sa le expuna pe site, facem un topic pentru asta sau aici dupa cum vreti.
                      Facem impreuna poze, filme si poate ca asa ridicam inca putin nivelul informatiilor si discutiilor pe site.
                      Eu cred ca pana si pentru un posesor de logan 100RON este un pret foarte bun pentru o testare pe un dyno MUSTANG.
                      Aveti curaj sa priviti adevarul in fata?
                      Pentru masina personala a unui moderator si a unui admin gand se fac masuratorile de grup primesc o reducere de 100%. Adica le testez masinile gratis.

                      Comment


                      • #26
                        eu ma bag , cel mai bine hai sa facem o lista cu cei care se baga 100%.
                        1. CataFOF

                        Seba , cred ca multi acuma sunt in modul winter , eu din martie ma trec pe modul sport

                        Comment


                        • #27
                          OK o facem atunci, sau o face de doua ori cine vrea acum si cine vrea atunci.
                          !0 atunci, 10 acum pentru ca la cati sunt acum pe forum 10 e nimic.

                          Comment


                          • #28
                            si eu as vrea dar prin martie.

                            Comment


                            • #29
                              pentru martie

                              1. CataFOF
                              2. alessandro
                              3. 08melc ?

                              Comment


                              • #30
                                nu ma puneti pe lista ca nu vreau sa va incurc. Cand voi fi pregatit si lista va fi deschisa atunci voi posta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google