Mvc ph2...uis...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by nairod View Post
    noi poze cu cazanul meu....
    Arata bine,incearca sa colantezi cromul de la grila.
    sigpic
    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

    Comment


    • #32
      directore..... le mai las 1 saptamana ca am altceva in plan...dar farurile tot le trag in folie inchisa..

      scuzati dublu postul...cromul in curand va fi acoperit cu o folie 3m carbon..astept parerile voastre si cum ati vedea voi masina..sa compar cu ce am eu in plan..merci mult..
      Last edited by nairod; 11 April 2011, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • #33
        misto jante ai
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • #34
          ploapele de pe faruri sunt special pt ph2,sau universale.

          Comment


          • #35
            sunt cam unicate..sa zic asa..mi le-a facut un prieten ce luceaza bine in fibra..mai sunt 2-3 ph2 in tara cu pleoape dinastea
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • #36
              deah maine imi dau jos bad-boyu si-mi pun pleoape ca ale tale, ca sa nu mai fii tu unicat





              glumeam mah
              al tau e cel mai misto dric (ca sa-l oftic pe sebi)
              sigpic

              Comment


              • #37
                grila tot cu fibra e facuta?

                Comment


                • #38
                  grila e facuta cu fibra de colegul nostru mihai (APV din Constanta)
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Buna treaba ai facut , i-mi place mcv-ul tau dar parerea mea e ca mai bine cromul sau chiar si grila le-ai vopsi in culoarea masini ca ar da o contiuitate la pleoape.
                    Bafta la proiecte!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Am si eu o intrebare . Pe la cati km ai schimbat discurile daca mai tineti minte ?... In rest cat mai multi km fara probleme ...

                      Comment


                      • #41
                        Salut! Ne-am intalnit de cateva ori in trafic, ultima oara zilele trecute pe la Lunca Calnicului, daca imi amintesc bine, mai demult pe la Belin... masina chiar arata bine, felicitari.
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • #42
                          hai noroc nea Fane, ne urmaresti cu cisterna? cand te intalnesti cu uis-u cand cu mine
                          drumuri bune sa ai

                          grila o sa fie vopsita in culoarea masinii
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            mersi frumos fane..da un flash ceva sa cand ma vezi...drumuri bune sa avem..circul si eu destul de mult..fac 4500 de km pe luna..tre sa mai si muncim..multa bafta..
                            In curand vreu sa colantez cromul si sa vopsesc grila in culoarea masini...si ma bate tare gandul sa colantez si farurile...
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #44
                              Daca vrei sa pui folie pe faruri cred ca ar trebui sa te gandesti si la un kit xenon pentru ca nu o sa mai vezi mare lucru cu folie pe ele.
                              sigpic
                              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                              Comment


                              • #45
                                e folie speciala pentru faruri care nu optureaza lumina becului de far normal..e ceva mai scumpa dar efectul vizual si-l merita..
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google