My Car => GJ-61-ULY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Car => GJ-61-ULY

    Aceasta este masina mea,in care am investit foarte mult suflet ... este un logan Preferance motorizare 1.4mpI ... 75 de cai...ca dotari:servodirectie,abs,2 air-bag-uri,geamuri electrice fata ...si s-au adus imbunatatiri : angel eyes-uri,folie geamuri spate,spoiler mcv,jante bbs 15 apoi pe parcurs s-a adaugat un subwoofer+statie sony xplod, folie fata, lumini ceasuri si panou central schimbate, mp3 blaupunckt,proiectoare,toba sport,xenoane, jantele OZ RACING ULTRALEGGERA 17" si anvelope dunlop sportmaxx 215/40/zr17,iar ultima achizitie este o buza din plastic pe fata sub spoiler...urmeaza pleopele pt faruri care sunt la vopsit... sper sa va placa masinutza mea si astept pareri din partea voastra dragi colegi.o sa atasez alaturat poze in functie de modificarile aduse
    Attached Files
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

  • #2
    frumoasa masinuta
    ar da mai bine farurile negre p masina
    bft in continuare si la cat mai multi km fara probleme
    sigpic

    Comment


    • #3
      fata de ph1 iar spatele de ph2?:-? frumoasa masina, multi km fara probleme, si bafta la modificari. sa-ti traiasca si pasagerul din dreapta (ultima poza)

      Comment


      • #4
        frumoasa masina, toate modificarile facute cu gust, dar la asa jante zic eu ca merita sa o lasi putin , macar 3 cm daca nu 5 ! ! ! Respect ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #5
          GJ 6 IULY ?

          Comment


          • #6
            frumoasa masinuta sa-ti traiasca dar ar arata si mai bine daca ai scoate R-ul de pe spate si ai vopsii farurile cu negru
            bafta la modificari si cat mai multi km fara probleme

            Comment


            • #7
              M-am gandit sa fac farurile culoarea masinii si pe spate sa las doar butonu de la portbagaj...astept parerile voastre

              Originally posted by B-64-MVP View Post
              frumoasa masina, toate modificarile facute cu gust, dar la asa jante zic eu ca merita sa o lasi putin , macar 3 cm daca nu 5 ! ! ! Respect ! ! !
              o sa o mai las de fata ca spate e lasat putin fata de stock
              Last edited by iulyancosty; 13 April 2010, 09:19. Reason: Automerged Doublepost
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • #8
                iuly...ne punem s praguri cum am vb ;)

                Comment


                • #9
                  frumoasa masina si culoarea...ca modificare trantita si poti sa-i faci portbagajul clean iar nr la locul lui(parerea mea) s-ar putea sa ai probleme cu politia. bafta in continuare
                  sigpicLogan-Club-Ploiesti

                  Comment


                  • #10
                    Imi place masinuta si mai ales jantele ! da jos de pe portbagaj R-ul ala si ti-as sugera niste proiectoare originale.

                    Numai bine
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #11
                      Felicitari pentru ce ai facut pana acum!!! Imi place..
                      Bafta in continuare !!
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • #12
                        imi place mult mai ales modelul de janta!bravo,scapa de r-ul ala si pune numarul cum trebuie!plus proiectoarele...pune de origine!oricum este super!bravo!

                        Comment


                        • #13
                          frumoasa masina,farurile ar trebui vopsite cu negru,jantele sunt misto,bafta la modificari

                          Comment


                          • #14
                            Frumoasa masina sa ai noroc de ea!

                            Comment


                            • #15
                              acum atasez niste poze cu pleoapele si fusta vopsite in culoarea masinii si numarul pus la locul lui .... am scapat si de r-ul de pe spate
                              Attached Files
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google