My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My HCB

    ce parere aveti despre masina mea si ce modificari ar mai trebui
    Attached Files

  • #2
    bine-ai venit in clubul impatimitilor de logan.Trebuie sa stii ca vei primi atat sugestii cat si laude.Sa incep prin a spune ca ai ales o culoare foarte frumoasa.Imi plac jantele cum pica pe masina.Asta e lucrul bun.Ce nu-mi place....????? coada de rechin, parasolarul spate cu logan, V6, TURBO, aparatorile de noroi cu logan, sigla renault de pe spate, chestiile alea de pe bara spate, cromul ala excesiv de pe bara fata si randunelele de la stergatoare.
    Gusturile nu se discuta, insa ai sa vezi, ca daca o ai cat mai simpla, va arata muuuuuult mai bine.
    Succes in ceea ce vrei sa faci cu masinuta ta si sa nu te superi pentru minusurile vazute de mine.

    Comment


    • #3
      ma ia durerea de cap
      scapa de tot ce e inutil pe ea si o sa arata mult mai bine "curata"

      Comment


      • #4
        E impodobita cu tot felul de chestii, scapa de ele arata mult mai bine. Bafta!

        Comment


        • #5
          mi-am propus ca in toamna sa ii mai fac niste modificari cu un eleron pe luneta unu pe porbagaj dar micut si niste praguri false ce ziceti

          Comment


          • #6
            Intai asculta sfaturile primite anterior postului meu si apoi continua investitiile! Frumoasa, dar mai e mult de munca!

            Comment


            • #7
              ce sfaturi ti-am dat eu le poti face fara nici un leu, chiar maine , si ai sa vezi ca nu te sfatuiesc gresit.Dupa care, investitiile.Acum cam trebuie resuscitata

              Comment


              • #8
                subscriu la ce au zis colegii mai sus! bineinteles ca gusturile nu se discuta.
                Sa stii ca multi au avut inceput nefast sa zic asa, dar incet incet si-au revenit.
                arunca o privire la lucialina sa vezi o mostra de simplitate.si are culoare exact ca a noastra!
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #9
                  Faine genti, super se pupa cu "peisajul" , dar , fara suparare, sigla reno de pe usa portbagaj nu-i sta bine ...in rest sa-l stapinesti sanatos si drumuri numai bune!

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa imi place culoarea dar cam multe briz brizuri la ce iti folosesc ca mai frumoasa cu ele nu e sa stii ....imi plac jantele ...sa o stapanesti sanatos

                    Comment


                    • #11
                      jos "croamele" de pe bara fata si "logan" de pe presuri de noroi ca oricine stie ca e logan ...sper sa nu te superi de propunerile mele
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #12
                        nu ma supar de aia am puso pe net si va multumesc pt sfaturi chiar de maine ma apuc de masina cu speranta sa nu ploua

                        Comment


                        • #13
                          ce sa mai pui pe ea????????ce sa mai dai jos mai bine intrebai...scapa de briz brizurile alea...de la stergatoare,cotiera aia stralucitoare,prostile alea de pe bari bandourile,sorturile alea de ai scrie pe ele logan...stikerele ...gen cel de pe luneta...coada de rekin,si parerea mea ca dadea mai bine cu stema dacia...ce renault...trage i o vopsea pe etrieri...stiu ce o sa zici...''pai eu am dat o gramada de bani pe toate astea si voi ma puneti sa le dau jos''))))asta asa i...dar daca o cureti nitel o sa fie o masina cu stil,nu o sorcova.bft
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #14
                            arata misto rau.cat ai dat pe tot nichelul? pe viitor gandeste-te la un bi-turbo ca nu se mai poarta turbo...

                            Comment


                            • #15
                              La cat de tare l-ati luat nu cred ca mai intra omu pe forum....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google