My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    nu va suparati pe mine ce inseamna porbagaj clean adica fara nimik?nu prea le am cu tunning

    Comment


    • #32
      Adica sa nu aibe sigle nimic sa fie curat dar automat trebuie revopsit . Daca scoti siglelele raman niste gaurele. Acestea trebuiesc astupate deci automat trebuie chit si vopsea. Nicio suparare cum am mai zis de asta e forum ca sa invatam cu totii cate ceva.
      Last edited by Christnacht; 7 April 2010, 23:27.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #33
        da numai butonul de care se deschide portbagajul ramane.
        sigpic #

        Comment


        • #34
          la aia ma gandeam si eu dar finantele sunt mici mai asteptam si la niste eleroane pe luneta si unu pe porbagaj ,arcuri sport si cauciucuri mai late dar toate la timpul lor

          Comment


          • #35
            Da, uitasem de butonul ala dar se poate zbura si ala daca e . Arcuri sport da, da bine. Eleron la portbagaj nu cred ca isi mai are rostu ca tu ai deja eleronul ala incorporat din fabrica care e destul de finut
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #36
              arata mult mai bine acum...ai facut o fapta buna
              scapa si de bandourile de pe bara spate si vopseste i etrierii in rosu...parerea mea,succes!
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #37
                foarte tare dupa resuscitare...scapa de sigla de renault, nu ca ar fi de crom sau ceva, dar designul siglei in sine arata oribil...si fa ceva cu croamele de pe bara fata...colantate merg..da nu negru sau carbon ca parca nu dau bine pe culoare..cauta ceva in culoarea masinii..numai bine
                sigpic

                Comment


                • #38
                  ma gandeam sa le vopsesc in negru etrierii ce ziceti?

                  Comment


                  • #39
                    Da ar merge vopsiti cu negru, ar da chiar bine.
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #40
                      colegu acuma fara suparare, arata mult mai bine masinuta acuma fata de cum o fost inainte cu tot felu de lucruri pe ea, se vede rodul sfraturiilor colegilor de mai sus... daca ai mai da jos si sigla cu renau si plasticurile de pe bara din spate ar fi si mai ok.

                      Comment


                      • #41
                        de ce negru...ce contrast mai da cu negru,mai bine cu rosu...
                        AdY_JmL_2015

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by icstrem_no1 View Post
                          de ce negru...ce contrast mai da cu negru,mai bine cu rosu...
                          da, mai bine cu rosu, se vad frumos in mers..si nu mai schimba la 3000-4000, e mult prea mult pentru un diesel..nu se depune nimic ca nu e benzina si nu obtii nimic..nici putere maxima, nici cuplu..o fi el mai fiabil ca ala de 70 da tot diesel e..nu e facut sa mearga in ture..
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            hmm tu la cat schimbi asa in general xxxgeoxxx la tine cu 1,4?
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • #44
                              la 2700-2800 pentru consum si cand vreau toata puterea fix la 5500 ..pentru ca e inutil sa schimbi la 4000 daca vrei putere pentru ca nu acolo o simti...aia care schimba asa constant sa verifice admisia sa vada daca au ulei pe acolo ) hai ca am facut offtopic pe threadu omului.numai bine!
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                nu tot timpul schimb la 3000-4000 ingeneral schimb la 2200 dar cand ma mai enerveaza unu atunci ii dau si in legatura cu etrierele sa la fac rosu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google