My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata bine masina imi place
    De ce nu ai vopsit si barile,bandourile si manerele?
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • Pentru geamuri incearca cu niste IPA si o argila medie. Poti sa ii dai si o ceara pt protectia impotriva ''bombelor''.( ataca lacul)
      MY CLA

      Comment


      • Dupa ce a scos-o din cuptor imediat poate sa o spele la jet fara nici cea mai mica problema! Daca o vopsea fara caldura atunci da 1-2 saptamani nu trebuia sa o spele deloc.

        A iesit bine masina dar un sfat
        Sa le ceri codul de vopsea, mai ales ca ti-au schimbat nuanta de gri. In caz de ceva Doamne fereste sa stii ce culoare ii aplici mandrei
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • FRL-imi place mai mult asa.
          PRESTIGE-cand am spalat masina am dat si cu ceara pe ea.
          Cristnacht-da maine o sa merg sa le cer noul cod de vopsea.
          Ma bucur ca va place noua culoare,eu unu sunt multumit de noua culoare,arata mai bine asa,in realitate se vede mult mai frumos.

          Comment


          • Masina a primit o prelate datorita faptului ca ma lupt in fiecare zi cu cacati de pasare;),ca sa nu mai spal masina in fiecare zi am cumparat o prelate,las pozele sa vorbeasca.
            Attached Files

            Comment


            • Vai de capul meu , unde ai locul de parcare , fix sub cuib??
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by cosmin83 View Post
                Masina a primit o prelate datorita faptului ca ma lupt in fiecare zi cu cacati de pasare;),ca sa nu mai spal masina in fiecare zi am cumparat o prelate,las pozele sa vorbeasca.
                Lidl sa traiasca... Nu ?
                luasem si eu dar am vandut-o. am inteles ca face mai mult rau, mai ales daca nu mergi des cu ea. si pe prelata scria ca trebuie scoasa maxim la 3 zile.

                Comment


                • Este o idee buna cu prelata pe de o parte, dar pe de alta parte eu zic ca este cea mai proasta alegere. De ce spun chestia asta? Pentru ca si eu am avut prelata pe ambele masini si pot sa iti spun ca amadoua mi s-au decolorat pe plafon si una si pe portbagaj, si cealalta are inceput si pe capota. Prelata de care ai tu acum am avut si eu una si ai sa vezi cum se face cand ploua, tot praful care se aduna pe ea o sa treaca prin prelata si o sa-l gasesti pe masina, o sa vezi dupa prima ploaie.

                  Comment


                  • Teo21Din-exact sub copac e locul de parcare.
                    B99NDL-da de acolo am luato cu 60 ron,aproape in fiecare zi o dau jos,numai cand am nevoie de masina,masina a mai primit si un scaun de copil,revin cu poze maine.
                    de curand sunt proaspat tatic,si umblu numai cu caruciorul prin oras,mai putin cu masina,numai in cazuri urgente cu masina.

                    Comment


                    • Sa-ti traiasca si sa fie fericit ! Ca tu stiu ca esti, daca esti tatic.

                      Comment


                      • Sa-ti traiasca micutu'
                        Apropo loganul a ajuns vedeta ) a venit un material(ordin) cu explozia de la Resita in care era si loganul tau.
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment


                        • Sa-ti traiasca Domnu Cosmin si sa te bucuri de el ca de acu' incolo mai multe fonduri pentru micut decat pentru masina,asta o spun din experienta,bafta si multa sanatate!

                          Comment


                          • Va multumesc mult pentru urari.
                            Ieri am pregati masina pentru iarna,iar cu cele de vara le-am spalat si puse in balcon pana in primavara.
                            Si bonus o poza cu copilu in masina.
                            Attached Files

                            Comment


                            • sa-ti traiasca copilasul, spune-mi te rog, jantele le-ai vospit la pensula, sau la spray? Coltarele vad ca nu le mai ai pe masina, banuiesc ca s-au distrus in urma accidentului?
                              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                              Logan din Bicaz (Neamt)

                              Comment


                              • Mersi,jantele le-am vopsit la spray,coltarele le mai am.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google