My Logan AG-65-VMC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Logan AG-65-VMC

    Sa va prezint si eu masina mea(la insistentele lui al!n)
    Logan preferance 2007,1.4MPI+GPL(din fabrica) la care i-am adus urmatoarele imbunatatiri:

    <<EXTERIOR>>
    -Bari vopsite complet+astupat gaurile proiectoarelor
    -Vopsit bandouri in culoarea masinii
    -Difuzor bara spate
    -Ploape faruri
    -Plasa la grilele din fata
    -Colantat partea cromata de la grila in negru mat
    -Folie omologata geamurile spate+luneta
    -Dungi laterale logan cup (home made)

    <<INTERIOR>>
    -Schimbat ceasurile+luminile la ceasuri si consola centrala
    -Cd player Alpine+difuzoare Sony eXplod 13cm pe fata si MTX Thunder803 20cm pe spate
    -Vopsit aeratoare in alb
    -Colantat consola centrala in negru lucios...(Cam astea mi-au venit acum in minte, daca am scapat ceva am sa le scriu).Astept pareri...

    Si cateva poze cu masina in momentul de fata:
    Attached Files
    AG 65 V M C

  • #2
    Aha.....Frumoasa..cum ti-am mai zis daca ii mai dai si dungile laterale jos e beton.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • #3
      Da. Arata bine masinuta. Un eleron pe luneta si niste jante si gata!

      Comment


      • #4
        bine ai venit printre noi, ai o masina frumoasa, ai inceput bine de tot si popti continua si mai bine, cu niste jante, arcuri si cat mai clean ! ! ! Respect ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #5
          Salut.
          Frumoasa masina
          Sa o alergi sanatos!!!!!!!!!!!!
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • #6
            frumusica masina, sa o stapanesti sanatos

            Comment


            • #7
              de unde ai luat plasa pusa in loc la masca?

              Comment


              • #8
                Bine ai venit colegu , frumoasa masina, ingrijita.Cat mai multi km cu ea.

                Comment


                • #9
                  salut, am și eu o întrebare....am bord de prestige pe mașină ca al tău și am pus partea electronică de la vechiul bord care avea iluminat albastru și am observat că nu trece lumina albastra unde este roșu pe folie, respectiv la turometru unde este cu roșu de la 6000 rpm și la ace. Cum ai făcut la tine că se vede super.....ai pus leduri roși acolo??

                  Comment


                  • #10
                    salutare ! cum zicea si alin dungile sa le dai jos, in rest masina arata bine si curata, bafta in continuare
                    Powered by LSS
                    http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                    Comment


                    • #11
                      @al!n-ms,cum ti-am mai zpus cu dungile e ceva asa pe sentiment nu ma lasa inima sa le dau jos...(poate cand or sa se faca urate le dau jos si nu mai pun...)
                      @Alin007-ms,cu eleronul ma bate gandul de mult ca sa pun ceva cum e cel de origine dar nu prea am gasit, iar cu jantele momentan nu prea ma lasa buzunaru' ,poate or sa vina si zile mai bune(criza se face simtita)
                      @MVP-ms, si tu ai o masina de milioane, este o problema cu arcurile pt ca eu aproape in fiecare weekend merg la tara si inca nu este asfaltat, acuma ramane de vazut...RESPECT si tie !!!
                      @Augustin-multumesc la fel si a ta e foarte ingrijita
                      @c.vio-ms
                      @green-plasa am luat'o de la un magazin de piese auto 20ron/buc
                      @bigdan-ms colegu...
                      @nelutu32-la ace am pus leduri de 3mm separate printr'un con de hartie(hartie prin care sa nu treaca lumina), iar la zona aia 6-7mii tot asa am lipit hartie pe serigrafie intre ultima linie de la 5mii si prima de la 6mii exact cat tine serigrafia, adica din gaura de la ac pana dupa cifre si am lipit un SMD rosu pe plasticul acela alb de vine serigrafia pusa pe el...Sper ca ai inteles cam ce am vrut sa zic...Sanatate!!!
                      @marin_tm- i-am explicat si lui alin cum sta treaba cu ele...si a ta arata foarte bine. Bafta si tie!!
                      Last edited by MaDu; 3 September 2010, 13:31.
                      AG 65 V M C

                      Comment


                      • #12
                        In sfarsit vedem si VMC-u la my ride:P ...frumoasa masina,mai ales ca seamana cu a mea )
                        AG 64 P U F

                        Comment


                        • #13
                          Arata bine masina...alb,alb,alb ca a mea . Sa o stapanesti sanatos. O intrebare am cu ce ai astupat gaurile de la proiectoare ?
                          Y!M: alexut.style

                          Comment


                          • #14
                            frumos loganu`
                            imi place bara aia
                            misto

                            Comment


                            • #15
                              @Pufy- te cred doar sunt suriori
                              @ZUZ-ms ms ms si a ta arata f bine.Am taiat interiorul am facut la nivel, fibra, chit de fibra si chit de finisaj...
                              @MishuRS-ms
                              Attached Files
                              AG 65 V M C

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google