My MCV PH 12 WLG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pentru aprecieri! faraonw cand vrei! budaipmihai am urmarit topicul tau si cea mai tare treaba e detectorul de radar...
    sigpic

    Comment


    • Si eu te vad mai mereu prin Ploiesti.

      Comment


      • Tin sa va mentionez ca echipat cu lopata si matura nu am avut nici o problema sa raman intepenit cu Mcv-ul si sa stiti ca am gume motrio de iarna la 200 bucata !!foarte multumit de ele....
        sigpic

        Comment


        • Nici eu nu am ramas niciodata. In afara de luni unde a fost efectiv ingropata in zapada.

          Comment


          • Originally posted by adicata2003 View Post
            Fa te rog o poza mai detailata cu difuzoarele. Zi-mi si mie cum le-ai prins. De mult ma bata gandul sa montez niste boxe spate. Am niste boxe ovale Alpine, si ma tot gandesc sa le gasesc o pozitie cat mai buna.
            Iti dau eu 80 lei pe ele ca gasesc eu unde sa le bag....
            sigpic

            Comment


            • Pai nu sunt de vanzare. Tocmai am montat un player Alpine si chiar vreau sa le montez undeva. Sorry.

              Comment


              • Eu am intentionez sa montez boxe ovale in usile spate in dreptul cotierelor adica in acea parte mai iesita din nivelul tapiteriilor care ar fi cotiera.
                sigpic

                Comment


                • Am inteles. Eu intentionez sa-mi schimb tot interiorul, inclusiv plansa bord, de la o masina PH2.

                  Comment


                  • Ar fi bine sa-i pui consola de Duster si cotiera daca ai posibilitate. La schimbarea asta m-am gandit si eu dar nu am gasit , cea mai buna varianta e o dauna....
                    sigpic

                    Comment


                    • Conola Duster, mi-am montat. Este mult mai buna. Ai acces mult mai bun la prizele centuri, si la suportul pahare din spate.
                      In poze se vede naspa, dar in realitate este super.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Am mai adaugat o paa de negru si anume am taiat de la o bara de MCV partea de sub glila si am dat-o la vopsit negru mat si am montat-o pste bara . Ideea e mai veche dar acum am executat-o .
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • paa = pata ... cred ca mi-a fost foame....
                          sigpic

                          Comment


                          • de ce mai simplu nu ai pus un autocolant ? cu 5 lei rezolvai treaba si era pus in maxim 10 minute
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • A iesit misto !

                              Comment


                              • ioi da ce moisto o iesit ma,bravoooo
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google