My MCV...YDS-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    nu ti-a fost teama sa o tii toata suspendata?? mai ales pe cricuri...
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #77
      Am vopsit cu spray rezistent la caldura, este special pentru vopsirea tobei.Sincer mi-a fost un pic teama dar am riscat, fata era pe cric si spatele pe o capra facuta de catre un prieten sudor.
      Multumesc

      Comment


      • #78
        Spre marea mea rusine nu am mai postat nimic de 2 luni si un pic, imi pare rau dar nu am mai facut nimic la masina in afara de schimbul de ulei si filtre.Astazi am avut un pic de timp liber si am infoliat si eu semnalizarile de pe aripi cu folie rosie de stopuri si am trecut la pozitii "american style", pozele nu prea sunt de calitate, le-am facut in graba, promit sa revin cu unele mai bune.
        Am intrat in vacanta si nu stiu ce sa ii mai fac la masina?Astep niste idei, stima.
        Attached Files

        Comment


        • #79
          doar ai schimbat becurile de pozitie cu unele galbene?
          sigpic

          Comment


          • #80
            ce-ai mai facut cu crapatura aia ? am observat si la mine, dar cred ca e un fel de chit, nu stiu exact, ca e destul de moale si are o crapatura de aprox 1 cm ....
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #81
              Am schimbat doar becurile de pozitie cu unele de semnalizare.Crapatura este doar niste mastic, nu este sudura, am fost la un service si m-am interesat sia poi am constatat si eu.Are cineva de vanzare prelungire de bara de ph2, in stare buna si ieftina?

              Comment


              • #82
                prelungire cum este cea de origine sau ...?
                Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                Comment


                • #83
                  Aceea de origine, care vine sub bara de fata la Ph2 la modelele mai scumpe.

                  Comment


                  • #84
                    Salut..eu am luat prelungirea de la pilot..daca ziceai mai din timp....vezi ca am jantele la vanzare...spor
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • #85
                      salut daca este vorba despre modelul asta te pot ajuta!
                      Attached Files
                      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                      Comment


                      • #86
                        Salut nu este vorba de aceea prelungire, poate m-am exprimat eu gresit si imi cer pe aceasta cale tuturor, mai ales pe cei care i-am indus in eroare.Am vazut ca ai jantele dar bugetul s-a cam epuizat pe aceasta vara, poate in viitor.
                        Inca odata scuze catre cei pe care i-am indus in eroare, atasez o poza ca sa arat de ce sunt interesat.Scuze inca odata, multumesc de intelegere
                        Attached Files

                        Comment


                        • #87
                          Acuma am citit si eu un articol de la Rar in legatura cu folii......... http://www.rarom.ro/RO/article--Foli...muri--203.html

                          Comment


                          • #88
                            Astazi am fost si eu cu masina in service ca imi troncanea pe fata, si prin nefericire se aude de la etrieri Mi-au spus ca trebuie sa schimb culisele de etrier si suportii.Am fost la toata magazinele cu piese auto si sub 150 ron culisele pentru o roata nu am gasit si sub 300 ron suportul de etrier pentru o roata nu am gasit Am inteles ca mai pot merge asa cu ei dar in viitor tot trebuie sa ii rezolv, a mai patit cineva asa ceva, ce ma sfatuiti sa fac ca 1000 ron nu prea ma lasa inima sa dau.Multumesc mult, sper sa fiu ajutat.

                            Comment


                            • #89
                              In aceasta seara am facut si eu frumosul numar de kilometrii 111111
                              Dupa zicala "omul gospodar isi face vara sanie si iarna car" saptamana viitoare imi achizitonez si eu cauciucuri pentru iarna, asa ca cele vechi sunt de vanzare la 300 ron toate, accept si schimburi
                              Am observat ca incalzirea in scaun a soferului merge in permanenta, am umblat la buton si nimic, asa ca am scos mufa.A mai patit cineva asa ceva?Sau trebuie sa schimb butonul, de la el sa fie buba?Stima

                              Comment


                              • #90
                                Incalzirea daca este originala (panza de pus pe scaun+buton) cupleaza si decupleaza la o anumita temperatura
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google