My Ride.....1.6 16v e5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vad eu cand o ridic....daca nu are punem...nu e mare lucru
    Sper sa vina albitura mai repede,adica vineri sau sambata

    Comment


    • #17
      O culoare frumoasa si o motorizare buna.Cand am luat-o eu nu ma prea interesau cauciucurile la cat de nerabdator eram,m-am multumit cu Barum-urile cu care a venit.O iei de la Mavexim?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        gresala mea...asa este din 2010 se pune...eu nu am avut pe a mea din fabrica desi era prestige... acum am gasit pe net
        MY CLA

        Comment


        • #19
          D-FENS - Da, de la Mavexim o iau
          Last edited by Cosmin-Poe; 15 April 2012, 22:12.

          Comment


          • #20
            Stai liniştit, la echiparea Laureate maşina are filtru de polen montat din fabrică !

            Comment


            • #21
              Salut. In urma cu un an am achizitionat un preferance si a venit cu filtru de polen, insa laureatul meu luat in sept 2008 nu a venit cu filtru de polen. Ambele ph2. Sa te plimbi cu placere.

              Comment


              • #22
                Multumesc...mai am o saptamana de asteptat (chin)

                Comment


                • #23
                  M-am urcat intr-un logan ph2, din anul 2009 sau 2010 nu mai stiu exact. Dar se vede calitatea din interior,fata de Ph1,tinde putin spre Renault quality. Si ambreiajul este scurt si placut cam ca la renault megane 2. Mi-a placut cam toata masina,era 1.6 8V. Alegerea ta e foarte buna, si eu as alege tot 16V daca as lua. Bravo!

                  Comment


                  • #24
                    1.6 16v ce sa mai vrei de la un logan ?

                    Comment


                    • #25
                      1.5 dci de 90 CP. E mult peste 1.6 16 V, in toate privintele.

                      Comment


                      • #26
                        Esti subiectiv; eu am 16v,PH2 si nu pot fi asa categoric; ambele motorizari sunt O.K.
                        Nu cred ca se poate face o departajare clara; fiecare motorizare are partile ei forte.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • #27
                          Perfecta dreptate. Varf de gama pe cei doi combustibili.

                          Comment


                          • #28
                            Din pacate mai am de asteptat...am trecut azi pe la dealer si m-a anuntat ca nu mai au masini pe stock albe pt ca sunt foarte cautate
                            Termen de livrare 14-20 mai

                            Comment


                            • #29
                              deci nu te apuci prea curand de tunarit
                              asteptarea e grea parca timpul nu vrea sa o ai
                              da si cand o sa vina imi trimiti prin posta un paharel de sampanie(un paharel de 1l )
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Buna alegere si a mea e tot alba dar e printre ultimele in varianta prestige din dec 2010. Asteptare usoara, cat de filtru polen are sigur

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google