My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asa am zis si eu doar un pic afumatre nu negre (cum este modelul de la cele clare )
    http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

    Comment


    • #17
      Frumoasa masina SDP-ule, simpla si cu bun gust . Ia zi-mi si mie cam cat ma duce si pe mine sa-mi vopsesc barile la culoare??
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #18
        Originally posted by B-53-SDP View Post
        Stopurile mele se vad ok atat ziua cat si noaptea tocmai de aia se fac cu lac si vopsea neagra pusa in lac pentru ca lacul fiind transparent nu estompeaza lumina data de bec
        Nu prea cred ca se vad la fel de bine ziua, mai ales daca bate soarele sau cand ploua afara si e vizibilitate redusa.
        Lacul ala e degeaba pus acolo, tot ingreuneaza vizibilitatea.
        Treaba ta, siguranta ta, noi n-avem ce sa-ti facem.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #19
          Andrei ? Dar de stopurile mele ce zici ?
          lam rugat pe tip si a dat o singura mana pe ele, si se vad foarte bine nu ai cum sa zici ca nu si plus de asta eu zic ca au iesit si binisor in general cu vopsea + lac chiar daca dsign are o problema grava cu ele si cu folia pe geamuri

          Comment


          • #20
            Frumoasa masina! Imi place mult cum ai vopsit plasticele de la interior...Culoarea e misto

            Comment


            • #21
              @B-64-MVP : Multumesc frumos! Cu barile nu am idee cam cat ar costa eu le-am facut la mmine la serviciu la serviceul unde lucrez si nu am dat nici un ban.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #22
                Misto masina cam plange dupa arcuri sport ca e cam cocotata in rest e misto ceva planuri??
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Albul asta este acum la moda,frumos domnule,simplu si cu gust.Ti-as da si eu un sfat,da jos inoxul ala de la masca,o sa arate mult mai bine fara,parerea mea.
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #24
                    Tobele is betoooooooon, pune si tu un film sa le auzim ca vreau sa o schimb si eu ca m-am saturat de a mea
                    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                    Comment


                    • #25
                      Ce vedeti voi in poze nu este decat un tips dublu sudat de toba originala a masinii.

                      Se aude un pic diferit fata de celelalte dar nu cine stie ce mai mult se aude motorul fiind diesel.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • #26
                        Arata super si tips-ul
                        Zici k e toba , Succes in continuare !
                        http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                        Comment


                        • #27
                          Pai si nu poti sa ma servesti si pe mine in legatura cu barile ???
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • #28
                            Sincer iti spun ca nu pot. Te-as servii cu placere da chiar nu pot.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • #29
                              Cateva chestii de efect la masina: jante ,suspensie/arcuri ,folie ,eventual schimbat oglinzile cu cele de prestige sau vopsirea celor actuale. Fara jante calumea nu prea arata deloc a F1 team si parca is cam multe actibilde.Cu capace arata ca un taxiu.
                              Last edited by blaze2k; 7 September 2008, 20:44.

                              Comment


                              • #30
                                Asa cum am mai spus intr-un post anterior or sa vina si jantele cu arcurile.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google