My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai are rost sa zic ceva ?? no comment
    sigpic
    Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

    Comment


    • zilele trecute am vazut-o in benzinaria rompetrol de la mine unde sta deobicei ... ce pot sa zic superba sa vedem ce iese acum Zender style bara spate ii faci ceva ?
      sigpic
      Dacia Logan 1.4 MPI->http://www.loganclub.ro/forum/dacia_...go-t30789.html

      Comment


      • Pai ori punem led-uri ori nu mai punem!sa le aprinzi cu placere Cipriane!
        Si cateva poze de la mine din timpul dezmatului!!!
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • @BeYh3m : Multumesc !

          @George1992: Bara spate este si ea modificata cu difuzorul kit-ului Zender cu evacuare dubla.

          @Dragman : Multumesc domnul meu pentru tot si pentru poze. Si stii ca mai avem de pus niste leduri.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Foarte frumos, spor la treaba in continuare!
            ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

            Comment


            • Punem punem!...unde vrei tu punem...
              sigpic

              Comment


              • Arata super misto, mai ca as vrea si eu.....

                Comment


                • In seara asta SDP`ul a mai rotunjit nitel kilometrajul. la cat mai multi km fara probleme
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Super marfa manerele, felicitari!
                    Drumuri bune si multi km fara probleme.
                    Cu respect.

                    Comment


                    • ceva noutati despre bare ? in ce stadiu sunt ?
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • @`dada : Multumesc daduta penru poze.

                        @ Laurentiu M. : Cu respect domnu ma bucur ca iti plac.

                        @Dany_DNY: Barile sunt in lucru sper cat mai curand sa fie gata. Miercuri dau si pragurile la facut.

                        Se lucreaza normal la masina adica incet si sper si bine.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • unde ai dus barile sa le faci ?? daca ai mai zis imi cer scuze :d
                          sigpic
                          Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                          Comment


                          • La Opel-Erebus. Este o reprezentanta Opel unde lucreaza tata.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • nu te supara ca te intreb dar baietii invata acum sa vopseasca ???? ca de cand le-ai trimis la facut veneam eu cu compresorul la buc si t-i le vopseam ....
                              sigpic
                              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                              Comment


                              • se lucreaza incet si bine ... si eu de 2 sapt am barele la vopsit si inca tot nu sunt gata ...
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google