My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cand ti-ai tras toba? Ca parca nu o aveai? e misto! bravo Trebuia totusi un tips mai gros

    Comment


    • #32
      Nu pare mare lucru julitura aia, la o adica o faci si in fata blocului daca iti pui mintea, partea proasta e ca o sa-ti ia ore bune ca sa respecti pasii intocmai si ca o sa trebuiasca sa cumperi material numai cum se vinde, tu avand nevoie de cantitati infime.
      la un service personal nu as da mai mult de 150 lei, si asta daca iese perfect si e gata in 12 ore, materialele practic necostand mai mult de 20 lei

      Comment


      • #33
        Sal nenea Stiancu. Mi-am luat toba, dar tipsul e cel vechi. Il schimb cand ma plictisesc cu de el.

        Rsx . Asa ma gandeam si eu. Ce e facut in service e mai de calitate de cat de mine in spatele blocului.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #34
          Din cauza pragurilor mai poti sa pui cricul sa ridici masina?Ca vreau si eu sa imi pun prelungiri+praguri dar mie ca nu mai pot ridica masina daca am nevoie.

          Comment


          • #35
            De 2 ani si ceva de cand am avut masina nu am avut pana. O sa ma uit cu atentie sa vad ce si cum si iti voi da raspuns concret.
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #36
              Alexgame:nu e nici un fel de pb cu cricu, am aceleasi parguri ca el si eu am si arcuri sport mai scurte, deci e mai joasa masina si nu am pb! Mergi cu incredere pe praguri

              Comment


              • #37
                Ok mersi pentru raspuns.

                Comment


                • #38
                  Eu doar acum iti observ bijuteria. E frumoasa masina. pe spate ai folie omologata? Sa o stapanesti sanatos si fara incidente. Bafta la tunning.
                  Ambition

                  http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                  Comment


                  • #39
                    Mersi de urari. Pe spate nu am folie omologata dar este in plan . In curand o s-o bag in service sa-i fac julitura. Ma bate gandul sa ii vopsesc ,la culoarea masinii, manelere.
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #40
                      Cu ce ai prins plasa la grila?Eu ma gandeam sa o prind cu niste poxipol si apoi sa-i trag si niste silicon.tu cu ce ai lipito?Iar grila originala a masinii se taie greu?Ce ai folosit cand ai taiat-o?

                      Comment


                      • #41
                        Plasa am lipit-o cu chit de fibra si asta iti recomand. Poxipol sau silicon nu tine. Grila am taiat-o cu cutterul si se taie repede.
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #42
                          Nu prea ma pricep nu stiu ce e ala chit de fibra.Unde gasesc asa ceva si cat costa?Mersi

                          Comment


                          • #43
                            La magazine de piese auto intreaba. Sa nu uite sa-ti dea si pasta care intareste mnaterialul din cutie. Eu zic ca o cutie de 500 g iti ajunge!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #44
                              Am de vanzare boxele de pe fata : Pioneer , coaxiale ,13 " putere RMS: 35W,utere Max: 160W,impedanta: 4 Ohm seria : TS-E1396 . Cine este interesat poata sa-mi ceara detalii pe PM.

                              Mersi
                              Attached Files
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #45
                                Eleronul ala de unde este ca e fain? Autocolantul ala negru de la usi se cojeste ce solutie ai -inlocuitul?Aparatorile de noroi sunt f utile lasa-le. Super si toba . keep going

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google