My Ride B - 64 - YHN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se poate lua politia de tine cu faruri cum ai tu in poza 4 ? Adica este cumva ilegal ? Ca arata foarte bine si de unde pot procura si eu genul ala de faruri si la ce pret ?

    Comment


    • @MihaiVN : in poza 4 sunt stopuri nu faruri. sunt cele standart,doar ca au aplicate folie rosie pe ele.
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • Foarte eleganta masina.

        Imi place ca de cand ti-ai prezentat-o aici, ai tinut aceeasi linie: simpla si frumoasa.

        Felicitari !
        sigpic

        Comment


        • Dementiala!!! Am zis!!!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Foarte frumoasa masina! In legatura cu stopurile, se pot face in 2 feluri: cu folie sau cu spray special pt stopuri. Dupa parerea mea sunt perfect legale pt ca in legislatie scrie negru pe alb cum ca semnalizarea poate fi de culoare portocalie sau rosie. Maj masinilor americane au semnalizarea rosie pe spate...si sunt perfect legale

            Comment


            • Se poate lua politia de tine cu faruri cum ai tu in poza 3 ? Adica este cumva ilegal ? Ca arata foarte bine si de unde pot procura si eu genul ala de faruri si la ce pret ?


              Am vrut sa spun poza 3 dar m-am grabit imi cer mii de scuze !

              Comment


              • raspuns corect : se poate lua Politia de tine intrucat este vorba de xenon.

                sdc-ule....masina e frumoasa dar cam inalta !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Da Cosmine, in zilele noastre, daca spui ca ai H&R si B8-uri...., este ca si cum ai spune ca esti...stock, genul asta de suspensie...s-a demodat crunt...

                  Acum, altceva este ''trendual''
                  LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                  Comment


                  • foarte frumoasa masina am vazut-o ieri in Mamaia statea linistita la umbra

                    Comment


                    • Si proprietarul statea linistit la soare
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • proprietarul e un nesuferit: m-a sunat mai devreme sa-mi spuna ca berea e rece si femeile "E" calde
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • pe stopuri ai pus folie doar in zona semnalizarilor si a marcharriere-ului? Sau pe tot stopu? Arata bine
                          MY CLA

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            proprietarul e un nesuferit: m-a sunat mai devreme sa-mi spuna ca berea e rece si femeile "E" calde
                            Unde mai zici ca e si chipes.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • da moarte-n pescarusi !!!

                              @ prestige - imi permit sa-ti raspund, intrucat cunosc masina destul de bine S-a folosit folie rosie pe intreg stopul !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Felicitari pentru masina, frumoasa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google