NATIONALA 22-23-24 IULIE Pe TRANSALPINA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa frumos la ranca mai rar.
    B 51 PWW - Loganist.

    Comment


    • Foful e aproape doar ce a trecut prin Novaci

      Comment


      • Va doresc bere rece si friptura cruda))








        Nvidia
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Mario ,de ce anumite sticle sunt goale ?

          Distractie la maxim va doresc si vremea sa tina cu voi ... imi pare rau ca nu am putut onora cu prezenta dar prea multe sacrificii luna asta

          Comment


          • Mario vrei sa faci ravagii si vrei sa ne oftici ca nu am reusti sa ajungem si noi astia de stam acasa
            Sa aveti parte de vreme frumoasa si distractie maxima

            Comment


            • Mario ai mare mare grija ca te-am luat in vozor...daca nu apare o poza cu tine si acele doze/sticle goale ne certam
              Distractie superfaina.
              sigpic

              Comment


              • se pare ca colegi s-au impotmolit undeva pe traseu. Am asteptat de la 12:45 pina la 5:00 dupamasa sosirea lor in Sugag. La 5:00 am urcat pana la Cabana Oasa, nici urma de vre-un loganist. Asa ca m-am intors acasa la Sebes. Foarte frumos traseul, asfaltul nou, cu cateva exceptii. Distractie faina in continuare.

                Comment


                • Colegii veniti la intalnire au decis sa se intoarca dupa ce au parcurs aproximativ 20 km de la Ranca spre Sebes.

                  Comment


                  • Originally posted by alex86 View Post
                    Colegii veniti la intalnire au decis sa se intoarca dupa ce au parcurs aproximativ 20 km de la Ranca spre Sebes.
                    De ce ?! ... nu-i drumul bun ?! ... sau alte cauze ?
                    In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                    http://searchme71.blogspot.com/

                    Comment


                    • Alte cauze..........

                      Comment


                      • probabil ca s-au plictisit ca este destul de lung traseul

                        Comment


                        • nu ne delectati cu fotografii?

                          Comment


                          • cateva cadre de la mine
                            Attached Files
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • era un frig de nu puteai sta si venea si furtuna de aceea nu am mai continuat traseul orcum distractie la maxim multumim organizatorilor

                              o rugaminte la cei care au fost prezenti la intalnire si au facut poze si nu numai id meu de mess sa-mi trimiteti pozele si sa tinem legatura cry_b88
                              Last edited by b 13 dhp; 24 July 2011, 20:41. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Sa traiasca Organizatori si multumim de premiiiiii.
                                Super Intalnire.
                                Bumtzy Bumtzy
                                B 51 PWW - Loganist.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google