Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bun dar atunci ar trebui sa fie tot timpul aceiasi situatie cum explici ca se manifesta sporadic?
    RTFM

    Comment


    • În ultima perioadă cu cât "Smartfeoun-ul" e mai nou cu atât partea de BT din el e mai proastă pe anumite aplicații voce/date etc.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • eu tot zic ca medianavul e prost la capitolul asta, adica putea fi mai bun... conectez la acest telefon pe BT - boxa , casca etc si cu nici una nu am probleme cu pocnitituri cand termin un apel sau opresc o melodie...
        RTFM

        Comment


        • La media nav ultima versiune de soft este 4.0.5. ? Am vazut la un dokker ,avea soft 4.0.6.

          Comment


          • Eu am 4.0.6, MCV ridicat in 10.11.2015.
            N-am remarcat niciun trosc bum poc la sfarsitul apelului pe BT cu HTC One M7.

            Comment


            • Nu face mereu!Sa vezi ce fain este cand face!!
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • Am masina din Noiembrie 2015, nu am auzit niciodata pocnitura in boxe cu conexiunea bluetooth si folosesc destul de des functia asta ... Lumia 920
                Last edited by GuGu21; 11 November 2015, 09:43.

                Comment


                • Cred ca ai vrut sa zici noiembrie 2014

                  Comment


                  • da, corect 2014 am vrut sa spun, noiembrie 2014

                    Comment


                    • imi cer scuze ca poate repet o intrebare care poate s-a mai pus,dar am gasit aftermarket navigatie si as vrea sa stiu daca trebuie modificari mufei unde este radio 2dn original si daca se va potrivi perfect pe Logan 2015 ambiance ?

                      Comment


                      • Originally posted by ctc_deliric View Post
                        imi cer scuze ca poate repet o intrebare care poate s-a mai pus,dar am gasit aftermarket navigatie si as vrea sa stiu daca trebuie modificari mufei unde este radio 2dn original si daca se va potrivi perfect pe Logan 2015 ambiance ?

                        Nu necesita nici o modificare. Scoti radioul si bagi medianav-ul.
                        Si eu am ambiance. La fel am procedat.

                        Comment


                        • Cu ce anume pot despacheta fisierele cu extensia .lgu?

                          Comment


                          • Salutare!

                            Am o problema cu medianavul pe care am instalat menavrus. La o perioda de timp nu se mai închide medianavul din buton. Pur si simplu ramane afisata imaginea iar sunetul se opreste. Cand reinstalez menavrusul dispare problema, dar apare la un interval de 1-3 luni. Ce probleme ar fi ?

                            Multumesc.

                            Comment


                            • Ce versiune de menavrus folositi ?

                              Comment


                              • Originally posted by costinyes View Post
                                Cu ce anume pot despacheta fisierele cu extensia .lgu?
                                cu lgu2dir

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google