Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacă banii nu sunt o problemă 119euro harta europei x4 actualizări pe an = 476euro/an
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Un fleac ...
      Daca mai inmultesti si cu durata medie de exploatare de 8 ani ... o nimic toata.
      Noroc ca NNG nu ofera decat doua update-uri pe an
      sigpic
      This is My Ride!
      !Visit and enjoy!

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        Dacă banii nu sunt o problemă 119euro harta europei x4 actualizări pe an = 476euro/an
        Eu voiam sa stiu cn imi poate face update sau cum sa il fac eu? app: citeste videoclipuri? In ce format...msi frumos

        Trimis de pe al meu UTOK 470 Q folosind Tapatalk

        Comment


        • Eu personal recomand Menavrus mai alesc de cand am inceput sa folosesc hartile de la Tom Tom.
          Varianta TomTom 2015.09 EUROPA este mult imbunatatita comparativ cu Here 2015 Q3.
          Spre exemplu hartile Tom Tom au toata A1 (inclusiv portiunile dintre Lugoj - Timisoara - Arad - vama Nadlac 2 - Mako Ungaria) in timp ce pe Here lipsesc portiuni semnificative (mai ales de la Arad la vama Nadlac 2 si in continuare pana la Mako).

          Comment


          • Am testat si eu hartile TomTom dar... am revenit la HERE Q2. Intr-adevar, au portiunile noi de autostrada insa lipsesc nume de strazi in orasele mai mici si limitele de viteza sunt aiurea. Astept HERE Q4.

            Comment


            • Salut va cer o parere :Ce recomandati o camera mers inapoi originala sau una after market,va multumesc !

              Comment


              • Pe ce mașină?
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Scuze ca ma bag și eu dar îmi puteți recomanda și mie o camera de mers înapoi pt Logan MCV 2013 -China,Ro etc de preferat una care sa nu implice gauri suplimentare.
                  Mulțumesc anticipat!

                  Trimis de pe al meu C6833 folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Masina este LOGAN 2 1,5 dci 90cp model laureat an fabricatie 2014

                    Comment


                    • Cel mai simplu și ieftin lampă de număr cu cameră - 20$

                      Camera originală Dacia, montată prin găurirea tablei din sigla spate, are exact aceeași calitate video, dar costă de 3 ori mai mult - 75euro
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Se potrivește cea de număr de la sedan și la MCV în sensul ca au aceleași lămpi pt număr?

                        Trimis de pe al meu C6833 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • lampă de număr cu cameră - 20$ = doar la Logan II, Sandero II/Stepway

                          MCV II are 2 lămpi identice cu cele de Duster Ph1/2 și/sau Dokker/Lodgy
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Am înțeles. O sa caut. Mulțumesc de informație -momentan am una care cică ar fi pt Logan 2 -pare mai mare decât ce lampa am eu la număr dar am considerat ca poate am cumpărat eu ceva aiurea(adică ceva ce nu e nici pt logan2)- de aici și întrebarea.

                            Trimis de pe al meu C6833 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Da am sa folosesc o camera ,lampa numar dupa aliexpres dar ma indoesc de protectia umiditati si a montajului fara mufa video pentru ca montajul cu camera originala se face prin fire direct in mufa masini ,sper sa mearga va multumesc!

                              Comment


                              • Te îndoiești degeaba, eu și alți avem camera aceea și rezistă bine mersi de un an jumate. Montajul electric nu e o problemă, însă modul de conectare gândit pentru Dacia e deficitar - ecran negru la scoaterea din marșarier.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google