Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am incredere in recomandari ,voi folosi camera lampa numar pentru ca ecxperienta voastra imi inspira incredere .Care ar fi problemele dficitare la montaj pentru a tine cont, Ecranunul negru este oproblema ,nu se poate evita !

    Comment


    • Dacă se montează cum trebuie (adică cum le montez eu) nu ai ecran negru la decuplarea marșarierului.
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • "Negreala" e prezenta si la Medianav Evolution?
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • Dacă are rvc din fabrică, e fără ecran negru. În plus la Evo se poate modifica acel timp între 5 și 10 secunde față de 3-5sec la Medianav normal.
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Rvc o sa fie montat ulterior...Deci e de lucru..
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • eu am si camera de trafic (DVR) cu iesire Video Compozit. Camera de mers inapoi e alimentata din marsarier, impreuna cu un releu care comuta intre aceste doua surse video. Adica cat timp este in marsarier e disponibila imaginea din spate, iar in rest cea din fata.
              Asta inseamna ca in acele 3 secunde o sa se vada camera fata, dar inseamna si ca pot reda inregistrari de trafic direct pe ecranul navigatiei. Mi se pare o combinatie excelenta.

              Comment


              • Am inteles ,ne poti arata cum se monteaza ca sa evitam ecranul negru la decuplare cu o camera lampa numar daca se poate multumesc anticipat!

                Comment


                • cine ma poate ajuta si pe mine sa resoftez media nav cu softul menavus 4052 contra cost.tel meu 0742086386

                  eu sunt din buftea pot venii si in bucuresti pt instalare

                  domnule t0rquemada vreau sa vb si eu ceva cu dvs legat de un soft la media nav tel meu este 0742086386
                  Last edited by costy82emy; 3 February 2016, 19:09. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Pe medianav evolution montarea camerei pe plug and play? Nu mai am nevoie de nicio modificare software?

                    Comment


                    • Trebuie activată opțiunea prin diagnoză(clip/ddt), nu se poate soft momentan.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • ecran negru

                        Originally posted by xbitzux View Post
                        Am inteles ,ne poti arata cum se monteaza ca sa evitam ecranul negru la decuplare cu o camera lampa numar daca se poate multumesc anticipat!
                        salut, doar t0rquemada stie...
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • Intreruperile la streaming de muzica pe bluetooth sunt din ciclul asa fac toate? Sau e doar o problema de soft doar la unele modele??
                          Last edited by ssilviu; 9 February 2016, 09:49.

                          Comment


                          • Sincopele din streamingul pe Bluetooth sunt din cauza sistemului Android, nu din cauza Medianav.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Stie cineva care fir si ce culoare are remote.ul pt montarea unui subwoofer?

                              Comment


                              • Nu există ce vrei tu.

                                Lista telefoanelor compatibile cu Medianav până la fw. 4.0.5 inclusiv
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google