Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by t0rquemada View Post
    De la ce am plecat și la ce am ajuns. Mai sunt niște setări de făcut, dar pe moment 2/3 e funcțional.
    Ca idee din 32 km(drumul de azi) 9,3km sunt în inerție
    Punctajul la GSI e interesant, apare schimbă-sus, dacă schimbi treapta în maxim1 sec primești o stea, depăsești pierzi o stea.
    La anticipare orice frână bruscă taie o stea, iar frâna de motor îți aduce o stea.


    Stii ca vreau si eu.

    Comment


    • eu tin bass'ul la -2, -3 daca vreau sa dau unpic mai tare. Daca-l las la 0 se aude deplorabil de la 18 in sus la o melodie unpic mai ritmata

      Comment


      • Cu sursă impecabilă, transformată în mp3 cbr 320kbps, bass +2, și volum de la 10 la 20 se aude la fel de bine ca sistemul din casă.

        Vrei calitate ai nevoie de sursă bună(FLAC), nu mp3 sub 256kbps. FLAC doar în playerul din menavrus
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Originally posted by SCORPION21 View Post
          Stii ca vreau si eu.
          Asta chiar o vreau si eu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            De la ce am plecat și la ce am ajuns. Mai sunt niște setări de făcut, dar pe moment 2/3 e funcțional.
            Ca idee din 32 km(drumul de azi) 9,3km sunt în inerție
            Punctajul la GSI e interesant, apare schimbă-sus, dacă schimbi treapta în maxim1 sec primești o stea, depăsești pierzi o stea.
            La anticipare orice frână bruscă taie o stea, iar frâna de motor îți aduce o stea.

            cat costa totul,cu montaj si asa mai departe...?

            Comment


            • Doar multiplexorul e 560RON
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Dai un ban da` merita ... stii ca-l dai si nu-l mai ai ...

                Comment


                • Pe de altă parte

                  BIC: 560ron
                  Să ai primul Logan II din țară cu BIC: priceless
                  Last edited by t0rquemada; 26 February 2016, 19:29.
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Decit daca l-ai pune la geam, sa-l vada lumea, il tii sub bord nu se stringe poporu` sa vada a opta minune a lumii ...

                    Comment


                    • Mulți văd puțini cunosc.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Pe Clio RS oare exista multiplexsorul la ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Da e și pe Clio RS
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Scuza-ma, te rog, vino si cu ceva argumente despre utilitate, ceea ce ai spus pina acum e foarte subtire ...
                            Ceva sa lamureasca lumea ca face cit ai zis 500 ron + munca + etc
                            Mie mi se pare ca pina acum n-a adunat nici pentru 50 ron ...

                            Comment


                            • Pai, cat face e ceva relativ, functie de piticii fiecaruia... Fiecare decide pe banii lui! Si mie mi se par interesante functiile astea dar n-as da mai mult de, sa zicem, 200 de lei pentru a le avea.

                              Mai "cool" mi s-ar parea, de exemplu, conectivitate 4G la medianav, chestie care deschide optiuni foarte interesante...

                              Comment


                              • Ai conectivitate 3G cu modem usb pe Menavrus, iar mai nou se lucrează și la tethering prin usb.
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google