Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De obicei vine în 3 săptămâni. După 45 de zile de la comandă trebuia și puteai deschide dispută în cazul în care la oficiul poștal de care aparții(dacă nu mă înșel la cel de pe Unirii Sud vin pachetele astea) nu a venit nimic
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Eu am patit sa comand ceva de pe aliexpress tot in decembrie, inainte de Craciun, a intrat in tara pe 11 ianuarie si de abia in martie acum, mi-a venit avizul de la posta... Nu ai tracking number de la colet ?

      Comment


      • ...

        DC850144377CN , dar la ce mă ajută? Mulțumesc!

        Comment


        • Pai te-ar f iajutat sa iti dai seama ce se intampla.
          Acum e prea traziu. Importatnt e sa si urmasesti coletul de la plecarea lui din China (Rusia etc) si pana cand intra in tara. Asa cum zice si Bogdan - mai sus - ai o perioada bine definita in care iti poti cere banii inapoi.
          sigpic
          This is My Ride!
          !Visit and enjoy!

          Comment


          • Vezi ca ai pe aliexpress optiunea de "Track my order" si ar trebui sa iti spuna unde se afla ( status etc. ). Urmariti si voi coletele internationale, sa nu aveti surprize ca ajunge la posta, dar postasul nu va aduce fluturasul si coletul pleaca inapoi ( retur )

            Comment


            • La mine, camera a sosit in 20 de zile, dar la posta romana se mai ”pierd” pe drum colete postale.

              Comment


              • ...

                Pe opțiunea „Track my order” mi s-a spus mereu: „Tracking information is temporarily unavailable”, asta este, nu contează că am pierdut 20 euro, am câștigat cu MENAVRUS, face toți banii! Pe bune !

                Comment


                • 17track.net găsește aproape orice
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • i la.mine a ajuns cam în 3 sapt. Ca program de tracking 17tracking i trackcecker.

                    Trimis de pe al meu C6833 folosind Tapatalk

                    Comment



                    • In cursul zilei de ieri a reusit sa imi ajunga si mie o Jucrie chinezeasc
                      Denumirea este MP5 HD si este varianta cea mai simpl
                      Se misca bine , se aude mai bine decat Nav de origine si se misca foarte bine
                      Aici este si un link cu un scurt filmulet

                      Montajul este provizoriu
                      sigpic

                      Comment


                      • Deci, are tot mai putin navigatie. Cat te-a ajuns jucaria ?

                        Comment


                        • 360 ron cu transport DHL (9€ transportul )
                          sigpic

                          Comment


                          • in pretul asta e de vis aparatul pentru ce face!

                            Comment


                            • Asta am siz si eu
                              Daca face treaba buna fac upgrade la unul ca navigatie , DVD si Tv digital , analogic
                              sigpic

                              Comment


                              • Intrebarea e cum il integrezi in bord? Din ce am vazut difera putin cu cel stok

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google