Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Cu adaptorul acesta
    Da sunt diferente
    Eu am modificat rama 1din pentru moment
    Urmeaza comanda pentru cel din imagine
    sigpic

    Comment


    • Intrebare de curiozitate...de ce nu ai cautat o navigatie dedicata, care se integreaza perfect, fara adaptari, modificari ulterioare ? Mi se pare ca ajungi la acelasi pret...

      Comment


      • Am navigatie dedicata
        Cu ecranul defect
        Deci am avut si stiu cum merge
        Ceea ce ma intereseaza pe mine mai mult nu prea merge pe ea
        Am luat chinezaria asta sa vad daca face servicii
        Pe viitor poate voi face un upgrade
        Ramane de vazut
        sigpic

        Comment


        • Salut!
          De unde pot sa cumpar (sursa de incredere) Media Nav sau un Media Nav Evolution???
          Mentionez ca am Logan 10 Ani.
          Multumesc anticipat!

          Comment


          • Am o intrebare mai de incepator in ale medianavului. Doresc sa personalizez interfata. Care este cel mai bun program pt asa ceva? Fara sa stric licentele de harti etc... nu vreau sa piratez nimic, doar sa modific skinul. Am firmware 4.0.6. Multumesc anticipat.

            Comment


            • Stie cineva, cu Total Commander ai posibilitatea sa vezi pe Media Nav drive-ul aferent dispozitivului conectat pe bluetooth la MediaNav? Daca da, cum se numeste acesta? Nu pot testa acum, dar stiu ca stickul parca il vede ca "MD".

              Comment


              • Pachetul HERE 2015Q4 proaspat scos din cuptor.

                HERE 2015Q4 Europa.zip
                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                Comment


                • Originally posted by epuru View Post
                  Pachetul HERE 2015Q4 proaspat scos din cuptor. :p

                  [ATTACH]512637[/ATTACH]


                  Super! Multumim!

                  Comment


                  • Multumim frumos !!!

                    Comment


                    • N-aveti pentru ce.
                      Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                      Comment


                      • Multumesc. In sfarsit au corectat harta pt Piatra-Neamt. Este cam de 1-2 ani vechime, lipseste un sens giratoriu. Sper sa fie completa pt localitatile din jur (podete si ulite asfaltate).
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • Dupa cate stiu eu medianavul are instalat windows 6.0ce , intrebarea mea este daca se poate instala un igo ce se gaseste pe internet pe unele forumuri igo ? Daca da atunci sa rezolvat problema actualizarilor hartilor.

                          Comment


                          • Știi prost. MIPS. (în 2012 și 2013 ce faceau unii dintre noi - teste )

                            Ultimele noutăți,
                            versiune nouă de Menav, în teste de 3 zile

                            - Support for USB modems and other USB serial devices
                            - Automatic redial and keep the Internet connection
                            - Downloading traffic information
                            - A simple browser based on Opera
                            - Internet radio, the ability to add your own stations, switch channels on the joystick - the steering.
                            - Supports PAL- video sources

                            și altele.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Yummy! Deci daca il faci pe medianav sa accepte modem usb si waze va fi vis!
                              Rulez pe Logan 2 1.5 Dci si Stepway 2 1.5 dci

                              Comment


                              • Va salut...hartile de mai sus se pot pune pe navigatia originala?sau cum pot face update daca ma poate ajuta cineva.merci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google