Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru cei cu ornament(MCV II, Duster, Dokker și Lodgy) modelul C419 se pretează mai bine, cu mini modificări.

    La cea din link marginea ornamentului va obtura 1/3 din obiectiv la Duster ph2, MCV II, Dokker și Lodgy sau nu va obtura nimic pe Duster ph1.

    E pentru dreapta mașinii.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Modelul C419 este cea cu surub (din care trebuie taiat o portiune) si cu firul prin el?

      Comment


      • Da,aia e. Se taie șurubul la Duster ph2 la MCV II e posibil să nu.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • Multumesc mult pentru informatii. Am gasit asta. Cred ca este OK. Din cate am inteles avem nevoie pe sistem NTSC. Dar vad ca are camere cu linii de ghidaj si fara. Are MEDIANAV-ul linii de ghidaj din cate stiu nu? Sau sa iau camera cu linii de ghidaj. Vreau sa o pun pe Medianav fara MENAVRUS, pe versiune 4.0.3.

          Comment


          • Dacă o cumperi din link:
            NTSC, neagră, mirror image(imagine în oglindă) și cu/fără linii ghidaj(la alegerea ta).
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Media Nav-ul de pe Logan 2 este identic cu cel de pe Clio IV?
              Ce rezolutie are display-ul?
              Ziua se vede bine?
              Daca cumperi doar cu harta Romaniei se poate cracui si adauga ulterior si harta Europei?

              Comment


              • Captur nu Clio4, la Clio4 e altă mască frontală.
                800x480
                Via Menavrus
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Cunoasteti pe cineva care are de vanzare un medianav?

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    Captur nu Clio4, la Clio4 e altă mască frontală.
                    800x480
                    Via Menavrus
                    Medianavul de pe clio e identic ca ala de pe logan, tot asa si clima, dar doar la primele aparute, parca facute la turci. Eu am vazut clio cu navi si clima ca pe low gun
                    Last edited by MihaiiahiM; 25 May 2016, 16:26.
                    sigpic

                    Comment


                    • Total greșit, specificații identice dar forma e diferită indiferent de țara de fabricație. Ultimele Clio4 vin și cu 1DIN.

                      Meanwhile:
                      -hărți 2016Q1 pentru Navitel
                      -Menavrus pentru EVO în beta !!
                      Attached Files
                      Last edited by t0rquemada; 25 May 2016, 16:40.
                      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                      Comment


                      • Noua versiune menaco


                        Trimis de pe al meu Philips_S396 folosind Tapatalk

                        Comment


                        • Despre firmware MediaEVO nici o veste. Asta e nasol. In curind toate - din toamna la ph2 - vor fi pe EVO.

                          Comment


                          • E beta 6031 în teste la preț redus, dar când nu știi unde să cauți zici că nu e.

                            Menavrus 6.0.3.1 is ready for MediaNav Evolution!
                            Neue navi, all maps, RVC unlocked, Internet via 3G modem and many others!
                            Video https://youtu.be/z1HAhX9Gcew
                            Last edited by t0rquemada; 28 May 2016, 16:54.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Da, mai draga, aici ai dreptate, mi-a scapat, nu fac inventarul realizarilor lui Alex, altii iau comision 2-3 ruble belaruse si tot nu anunta pe forum

                              Comment


                              • Originally posted by t0rquemada View Post
                                Da,aia e. Se taie șurubul la Duster ph2 la MCV II e posibil să nu.
                                Cand poti sunt cobaii !

                                P.S.M-am intors si pe aceasta cale iti MULTUMESC nota 10+ pentru operatiunea executata la mine.
                                Saptamana viitoare cred ca,imi ajunge si camera C419.
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google