Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De unde pot descarca si eu 4.0.6 stock? Vreau sa pun ultimul menav peste ea. Am pus peste 4.0.1.4 si imi da file coruption - navigation stops. Torquemada , in tine e baza..

    Trimis de pe al meu ASUS_Z00ED folosind Tapatalk

    Comment


    • Anun ! Vând medianav de pe Renault Captur purtat 7000 km cu menavrus instalat, camera activat . Îl vând fiindc vreau sa trec la evolution. Prefer predare personala in Bucureti. Dac nu e categoria corect rog adminul s tearg anunul

      Trimis de pe al meu ASUS_Z00ED folosind Tapatalk

      Comment


      • Cat ceri pe navigatie?

        Comment


        • Din greseala am sters folderul system din meniul intern al media nav iar acum nu mai booteaza si imi apare un ecran albastru! Mai are vreo sansa de recuperare?

          Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

          Comment


          • global_cfg.zip 649024 link valabil 7 zile: https://we.tl/sNgJhBatnX
            Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

            Comment


            • @costinyes off-on-siglă - ecran albastru sau off-on-ecran albastru?
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Off-on- sigla

                Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

                Comment


                • Cumpar navigatie.
                  Astept oferte.
                  Tel. 0745112917 Vali.

                  Comment


                  • E recuperabil via jtag

                    @Coxi: Ai secțiune dedicată - Bursa!
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Si m-ai putea ajuta?

                      Trimis de pe al meu SM-A500FU folosind Tapatalk

                      Comment


                      • Stiti pe cineva care are de vanzare un medianav si eventual camera pt Logan MCV in stare buna? Am cautat si in Cluj nu exista asa ceva de vanzare.

                        Comment


                        • Care-i diferenta intre Navi LG si Navi Evo? Stiu ca logan-ul meu vine cu Navi standard (deh..e.ste deja la dealer...sper ca saptamna viitoare sa-l ridic).
                          Cineva spunea pe aici ca Dacia o sa schimbe Navi-ul cu altceva...de ce?

                          Comment


                          • Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                            Comment


                            • Medianav
                              667Mhz/256MB RAM/ 1 tuner

                              EVO
                              800MHz/512MB RAM/2 tunere(1pt TMC)/ alt modul BT

                              Da, se va schimba furnizorul de navigații de la Clio5 în sus(2019), până atunci mai e.
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Ah...m-am speriat ca raman fara suport pt navigatie Se stie furnizorul? Motivul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google