Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ady_dragan: Ce versiune e ăsta nou? Manual ai la el?

    @bogo4all: Atunci când vrei să folosești ceva prima grijă citești manualul, dar ca de obicei noi românii suntem mai cu moț - nu citim nimic.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Masina e noua, medianav-ul e de prin 2012

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post

        @bogo4all: Atunci când vrei să folosești ceva prima grijă citești manualul, dar ca de obicei noi românii suntem mai cu moț - nu citim nimic.

        Crezi ca ma poti ajuta sau...?
        Merge doar de la 4.0.3 in sus?
        Last edited by bogo4all; 3 August 2016, 10:31.
        Renault Scenic II
        Dacia Logan 1.4 MPI

        Comment


        • mediaskin.ovh is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, mediaskin.ovh has it all. We hope you find what you are searching for!
          Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

          Comment


          • Salut se poate pune waze pe medianav?

            Comment


            • E greu să cauți...


              Evident trebuie menavrus pentru 3G și stick compatibil și aplicație waze pentru wince MIPS care NU EXISTĂ
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Intrebare intrebatoare...
                @Torq

                Sa presupunem ca vreau sa iau Eastern Europe de la Dacia cu 3 actualizari...
                Radarele sunt incluse ?
                Stiu ca sunt unele tari unde nu ai voie sa le ai pe GPS...
                Pt ei e mai simplu sa nu le puna pt nicio tara si gata.
                Sper ca nu e asa.
                Last edited by alexstef; 4 August 2016, 11:38.

                Comment


                • Da la naviextras primești continut pentru care ai licență. Spre exemplu pentru ROmania ai doar camerele fixe de pe DN1 la oficial(la liber poți avea orice).

                  Pentru țările în care alertele radar sunt interzise, programul ignoră fișierele respective dacă le ai, dar la oficial nu le vei avea
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Originally posted by t0rquemada View Post
                    Da la naviextras primești continut pentru care ai licență. Spre exemplu pentru ROmania ai doar camerele fixe de pe DN1 la oficial(la liber poți avea orice).

                    Pentru țările în care alertele radar sunt interzise, programul ignoră fișierele respective dacă le ai, dar la oficial nu le vei avea
                    Mersi de raspuns.

                    Comment


                    • Merge antena asta GPS pe medianav?

                      Comment


                      • http://olx.ro/oferta/antena-gps-cu-m...c-ID6k2uq.html , merge , aa am si eu, merge mai bine decât cea de fabrica . Doar ca e prea lung firul

                        Comment



                        • Salut, am reusit sa instalez mediaskin, am downloadat si torentul de 10 gb cu hartile.
                          Tot ce am gasit in download am pus in folder de igo/content din folderul downloadat pentru mediaskin.

                          Dar nu imi vine nici o harta la navigatie.

                          Ce am omis oare? Mersi
                          Renault Scenic II
                          Dacia Logan 1.4 MPI

                          Comment


                          • Ai omis citirea manualului medi@skin
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Aveti idee cand trebuie sa apara ceva harti 2016 oficiale? Momentan am 2014 Q4 (cred), cu astea a venit din fabrica. Mai am 60 de zile in care pot sa fac update-ul gratuit si vreau sa stiu daca are rost sa mai astept (astea de acum sunt in urma mult). Din ce am vazut ultimele oficiale sunt 2015Q4 acum...
                              Last edited by LifeDrainerRO; 7 August 2016, 19:03.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai rabdare si fa update-ul cu 1-2 zile inainte sa expire perioada de update gratuit. Asteapta sa apara 2016Q2 pe oficial fiindca contine inclusiv si bucata de autostrada TM-Lugoj care lipseste din 2015Q4 si 2016Q1.
                                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google