Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu merita !!!!!...la 4-500 de euro poti sa-ti cumperi scula !!!!!!!!!!

    Comment


    • Pe "scula" de 400-500euro nu vei avea datele eco și nici temperatura (care vrea le poate avea pe orice Medianav/EVO)
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Acum depinde de preferinele fiecruia. Eu spre exemplu as prefera net si aplicaii care se pot instala. Nu am studiat subiectul prea mult dar cred c exist aplicaii care spre exemplu pot s citeasc bluetooth datele de la o interfa conectat la mufa din torpedou.

        PS: se pare ca nu îmi afieaz diacritice.

        Comment


        • Cele de pe Aliexpress se potrivesc?Sunt mai performante?Am vazut ca ruleaz Android !

          Trimis de pe al meu Lenovo A2016a40 folosind Tapatalk

          Comment


          • 3G(internet, trafic, radio online) și OBDdiag(hobdrive) ai și acum pe Medianav via menavrus.

            La cele cu android suportul software e zero(update și/sau reinstall)
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • Ok.Mersi

              Trimis de pe al meu Lenovo A2016a40 folosind Tapatalk

              Comment


              • La MediaNav -ul cu versiunea 6.0.3. este implementata si comanda vocala. Din nefericire merge numai cu telefoane iPhone. Cu Samsungul meu nu am reusit sa il fac sa mearga. Schimb masina sau telefonul?

                Comment


                • Aștepti actualizarea la 7.0.5
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Se intrevede curind?

                    Comment


                    • Salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu ordinea de inserare a firelor in mufa medianav.eu am o camera originala de logan ca cea din foto si nu stiu cum sa le leg.va multumesc mult.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Poate ajuta asta...
                        Attached Files
                        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                        Comment


                        • Aia e cameră de Logan II Ph2... mai specială
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Salut ma poate ajuta cineva????
                            Am încercat sa fac update la media nav : am băgat stikul în media nav ,am selectat actualizare ,a apărut actualizare și am dat actualizare ....... nu sa întâmplat nimic și nu am mai putut stinge navigația doar dacă am luat borna jos.

                            Comment


                            • Stai să mă uit în globul de cristal....

                              -ce medianav tip/versiune?
                              -ce tip de actualizare?

                              ps. 90% l-ai bușit prin oprirea forțată
                              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                              Comment


                              • Originally posted by Fratello View Post
                                Poate ajuta asta...
                                Ms frumos dar nu prea ma ajuta ca nu stiu care sunt iesirile camereiģ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google