Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • t0rquemada

    ai un PM de la mine

    mersi
    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

    Comment


    • bobi navi se potriveste perfect fara nici o modificare,iti trebuie doar aparatul
      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

      Comment


      • Dar cu hartile ce face , ca doar nu-si monteaza radio/player cu touchscreen.
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • cosmin_uau

          asta am inteles, si multumesc colegilor de pe forum....ce nu m am lamurit,
          este unde vine montata antena de GPS mai exact ! ! ! ! !
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • cu hartile nu face nimik,de unde ia navigatia trebuie sa aiba hartile bagate,exact cum vine de fabrica,
            bobi antena se lipeste su bord sau sus la pafoniera
            Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
            Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
            Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

            Comment


            • Originally posted by t0rquemada View Post
              Mici modificari.
              Sa inteleg ca se inregistreaza ceva progrese pentru activare r-link

              Comment


              • R-link e doar la Renault. La Dacia e Medianav. EcoDrive e functia prezenta pe ambele, la Logan e ingropata pentru EUropa.
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • Multe sunt "îngropate" la Logan, probabil că o să le primim cu ţârâita în viitor, dar una câte una să nu canibalizăm fratele mai mare, Renault!

                  Comment


                  • Medianav 1.2, da sigur...

                    1. Sistema multimídia Media Nav 1.2 integrado ao painel com tela colorida touchscreen de 7”, navegação GPS , rádio com 4 alto-falantes (3D Sound By Arkamys),
                    conexão Bluetooth®, US B, iPod® e AU X. Novidade: eco coaching e eco scoring. Receba informações e resultados referentes ao seu modo de dirigir, incluindo
                    conselhos personalizados para diminuir o consumo de combustível. 2. Sensor de estacionamento. Sistema com 4 sensores* que avisam sobre a presença de
                    obstáculos, como pedestres e veículos, nas manobras de marcha à ré. 3. Piloto automático (controlador e limitador de velocidade de cruzeiro). Sistema
                    que permite definir uma velocidade constante ou programar uma velocidade máxima. 4. Ar-condicionado automático. Possibilita ajustar com maior precisão
                    e rapidez a temperatura programada. A regulagem e todas as modificações na climatização ficarão visíveis na tela do Media Nav 1.2. 5. Indicador de troca de
                    marchas. No painel do veículo, o melhor momento para trocar a marcha e garantir um menor consumo de combustível

                    1 . Multimedia Nav Media System 1.2 integrat în panoul cu touchscreen color de 7 " de navigație GPS , radio cu 4 difuzoare ( 3D Sound de Arkamys )
                    ecou de coaching ecou și de notare : Bluetooth ® , US B , și conexiune iPod ® X. AU noutate . Primi informații și rezultate referitoare la modul lor de conducere , inclusiv
                    personalizat pentru a reduce consumul de combustibil sfaturi
                    . 2 . Senzor de parcare . * Sistem cu 4 senzori care avertizează de prezența
                    de obstacole , cum ar fi pietonii și vehiculele de manevră în sens invers . 3 . Controler Autopilot ( limitatorul de viteză și de croazieră ) . sistem
                    care vă permite să setați o viteză constantă sau programa o viteză maximă . 4 . Aer condiționat automat . Vă permite să setați mai precis
                    la temperatura setată și viteza .
                    Setarea și toate modificările climatice sunt vizibile pe ecran Media Nav 1.2 . 5 . Schimb Indicator
                    marșuri . Pe tabloul de bord , cel mai bun timp pentru a schimba echipamentul și să asigure un consum mai mic de combustibil

                    Off: tipul oglinzii exterioare
                    Attached Files
                    Last edited by t0rquemada; 17 April 2014, 23:08.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Oglizile se gasesc in Turcia dar numai la echipatea de top.
                      Inca nu am gasit pret dar sunt cu ochii pe ele.
                      sigpic

                      Comment


                      • deci pana la urma a montat cineva camera pe mers inapoi?....functioneaza bine?

                        Comment


                        • Partea de intrare semnal si afisare pe ecran functioneaza perfect cu conditia ca semnalul video sa fie NTSC-testat cu 3 camere foto diferite.

                          Pentru camera eu caut ceva de genul
                          Attached Files
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Si pe unde gasim asa ceva? ... nu de alte da sunt si eu interesat - si cu ocazia asta sa imi comand si eu menavrus.

                            L.E. ... Am gasit-o si eu. Dar cam scump transportul din USA.
                            Daca mai e cineva interesat poate facem un GROUP BUY - transportul il pot obtine mai ieftin din USA pana in Romania; am pe cineva acolo care mai imi trimite una, alta.

                            ... pardon ... acum am vazut ca nu e usa ci china ... scuzele mele.
                            Last edited by M.FLORIN; 19 April 2014, 18:30. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Florin, torque, asa ceva vazusem pe ebay undeva la vreo 15-20 USD.
                              Vedeti ca este inclusiv suport de numar cu camera incorporata.
                              Daca vreti va ajut la comanda.

                              Comment


                              • Stiu supotul de numar cu camera,
                                DAR
                                1 suportul e vizibil si poate fi sustras
                                2 pe unde tragi firele, atat in fata cat si spate

                                Solutia lampa+camera e mai discreta, si la nevoie mai anti vandal.

                                Alternativ, cumparata alta lampa numar pe care se adapteaza asta.
                                Attached Files
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google