Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care in ele.... mena.... nu merge

    Comment


    • Acesta e site-ul
      Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

      Comment


      • Originally posted by mstamate View Post
        Telefoanele ambele sunt cu Android, da.


        Ciudat e ca numere care sunt in agenda telefonului nu se regasesc si in cea a a MediaNav - aici apare ca suna numar necunoscut sau,daca vreau sa sun eu - nu exista in agenda si basta. Why?
        Iti apare ca numar necunoscut pentru ca MediaNav daca nu ma insel stie doar trei tipuri de numere din agenda: mobil, birou si acasa sau ceva de genul asta. Daca tu ai memorat in agenda telefonului un numar cu un alt tip decat ce stie MediaNav-ul, de exempul fax, pager, serviciu sau eu mai stiu ce, nu o sa le vada si iti apar ca necunoscute cand primesti apel sau suni. La fel patesc si eu cu telefon Android. Poti incerca sa verifici in agenda telefonului un numar care nu-ti apare in lista MediaNav si sa incerci sa-i schimbi tipul cu unul din cele stiute de MediaNav (iti apar cand cauti un numar in agenda dupa nume: apesi pe nume si iti insira cele trei tipuri stiute de el).

        In alta orinde de idei, lista de apeluri la mine nu o incarca deloc pentru ca folosesc un dual sim si probabil nu stie cum sa o ia.
        Last edited by dangun03; 13 November 2014, 11:41.

        Comment


        • M-am lovit si eu de aceasta problema, insa pe ios. Nu apare numele la contactele care au atasate imagini. In rest functioneza ok, incarca lista de apeluri fara probleme
          My Ride sigpic

          Comment


          • Originally posted by t0rquemada View Post
            Acesta e site-ul
            Da, mergea si inainte, in limba belarus. Engleza nu stie...

            LE si nici pe feisbuc nu sint modificari
            Last edited by bogdan_cr; 13 November 2014, 13:05.

            Comment


            • Dar acum Alexander l-a pus pe tapet, și e în bielorusă, un fel de ''engleză scoțiană".
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment




              • Hai ca asta e adevarata ...

                Comment


                • Da, si eu am un tel dual sim si nu vede decit o cartela din cele 2 (habar nu am cum le selecteaza si de ce nu o vede si pe prima).

                  In modul navigatie, cum pot seta manual un POI? In afara de Favorite, of course?

                  Comment


                  • In urma cu 2 versiuni de toolbox și vreo 4 de firmware(3.0.5), puteai din toolbox să încarci un .kml ca poi personal, ulterior facilitatea s-a eliminat.
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Sa inteleg ca menavrus e acum menaco , cu acelas soft si se poate cumpara licenta de pe site-ul postat de voi mai sus !

                      Comment


                      • Mai degraba îi dai email lui Alexander

                        copy - paste

                        Am făcut o cerere de pe site-ul [url]www.menaco.by
                        Răspuns
                        Pentru Renault Duster (Media Nav-) gama de cost minim de la $ 90. Statele Unite ale Americii, la rata de Banca Națională a Belarus. Costul de livrare include o licență Menaka sistem de navigație, sistem de navigare Șapte Drumuri, pachet de cărți de a alege dintr-o țară, un player video, capacitatea de a conecta un aparat de fotografiat retrovizoare.
                        Când auto-instalarea persoane fizice această sumă se reduce cu 15 $ SUA.
                        Dacă este necesar, instalați alte sisteme de navigație (Navitel Navigator + 30 dolari) sau hărți de navigație din alte țări (pentru fiecare țară + 5 dolari) această sumă crește.


                        Dumnezeule, nu merg pe forum de jumătate de zi, dar aici deja scris o pagină întreagă. Deci, în cele din urmă politică pe discount Club - membrii clubului, mi-a scris în PM și specificați numărul de carduri de club primi 15 dolari markdowns instalare on-line. În acest moment se dovedește 75-15 = 60 dolari Încă o dată, unii utilizatori același sprijin nu este complet necesar. Dar unii trimite email-uri 2-3 cer link-uri către hărți Google în 5 minute. A fost distractiv și răcoros până când veți obține zeci de e-mailuri pe zi!
                        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                        Comment


                        • Originally posted by t0rquemada View Post
                          Agenda se sincronizează o singură dată, la împerechere, și se salvează pe una din partiții.

                          La conectările ulterioare se actualizează numai lista de apeluri, nu și agenda!
                          Mi-am adus aminte. Sa stii ca la mine nu e asa. Si pe s3-ul avut pana recent si pe s5-ul din dotare am constatat ca agenda se sincroniza la fiecare conectare. Astazi spre exemplu am adaugat in agenda doua nr noi si mi-au aparut si pe medianav.

                          By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                          sigpic
                          This is My Ride!
                          !Visit and enjoy!

                          Comment


                          • Probabil ține de telefon/sistem de operare.
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • Sau poate de protocoalele BT? Desi astea ar trebui sa fie standardizate ... nu?

                              By phone ... using Tapatalk and Samsung S5!
                              sigpic
                              This is My Ride!
                              !Visit and enjoy!

                              Comment


                              • Are bluetooth v2, iar telefonul tau e BT v4
                                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google