Neon Instalat - Pierdere Garantie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neon Instalat - Pierdere Garantie?

    Salut. Am pus un neon, pe plafon, in spate, aproape de luneta, prins in suruburi, si o mica gaurica prin care sa bag firul, l-am tras prin "carcasa" spate a usii din stanga, apoi sub chedere, mocheta (pe langa frana de mana), la bricheta, unde am facut o mica improvizatie, sa am buton de OFF/ON la neon, si butonul l-am pus chiar langa schimbator, printr-o gaurica facuta cu caterul. In fine,destule modificari, si acuma trebuie sa merg la prima revizie a masinutii (face 1 an ) si mi-e sa nu cumva sa pierd garantia pe electrica, sau mai stiu eu ce. Mentionez ca iluminarea brichetei (la aprinderea pozitiei) nu mai functioneaza....dar asta conteaza mai putin. Ideea este sa nu cumva sa pierd garantia.....ce credeti, ca voi avea probleme? P.S Mai mentionez ca am si geamurile fata modificate sa se inchida/deschida fara contact, si la sprituirea parbrizului sa plece automat stergatoarele, si deja sunt cam multe....
    Logan Ambition 1.6 8V

  • #2
    Cat timp nu ti s-a intamplat nimic rau la masina prin modificarile aduse nu or sa comenteze.
    In tara momentan.

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google